PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca Gallery - na stronie wyswietla tylko 5 zdjeć



matowka
15-10-2012, 16:04
Witam
W galeri Phoca Gallery mam wgrane 7 zdjeć a na stronie wyswietla tylko 5 :zly: nie wiem czemu ? juz grzebałem w opcjach i nic:(
Jeszcze chciałbym usunąć te 2 okienka na dole tzn "kolejnośc" i "pokaż"
Bardzo proszę o pomoc jestem nowym uzytkownikiem joomla, mam go od tygodnia.

Pozdrawiam.

seba.adm
15-10-2012, 16:59
Witam.

Sprawdź, czy na pewno wszystkie zdjęcia są przypisane do właściwej kategorii i opublikowane. Za wyświetlanie ilości zdjęć odpowiada opcja konfiguracji - zakładka pokaż: Pozycji na stronie.

Jeszcze chciałbym usunąć te 2 okienka na dole tzn "kolejnośc" i "pokaż"
Zmian musisz dokonać w ustawieniach pozycji menu odpowiadającej za galerię; w opcjach podstawowych po prawej stronie masz ustawienia odpowiadające za paginację: Podział na strony i Ogranicznik ilości.

Uwaga na przyszłość - zgodnie z regulaminem forum (http://forum.joomla.pl/showthread.php?64476-Regulamin-Forum-Polskiej-Spo%C5%82eczno%C5%9Bci-Joomla!&p=288060&highlight=#post288060): 1watęk = 1problem

matowka
15-10-2012, 17:26
Niestety próbowałem, kategorie ok ,wszystko opubliokwane, w kanfiguracji w zakładce "pokaż" chyba juz wszystko amieniałem i nic :zly:
A najciekawsze jest że w powiekszeniu są te fotki wyswietlane a w miniaturce nie ?

seba.adm
15-10-2012, 17:34
Spróbuj tak: przejdź do zakładki "Obrazy", zaznacz wszystkie zdjęcia a następnie kliknij opcję: Odtwórz (Odtwórz miniaturki).

matowka
15-10-2012, 18:05
już wyczaiłem :D w konfiguracji galerii w zakładce "pokaż" była za duża szerokośc galeri co powodowało że przy wąskim szablonie 2 miniaturki były poza szablonem :D
Ale pozostał jeszcze ten 2 problem narazie kombinuję :obojetny:

seba.adm
15-10-2012, 18:11
Nie wiem nad czym kombinujesz, skoro w drugim poście podałem gdzie musisz dokonać zmian - ustawienia pozycji menu.

matowka
15-10-2012, 18:20
No racja zadziałało :D Bardzo dziękuję za pomoc. Teraz mi sie podoba :up:
Pozdrawiam.