PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł wyświietlający ostatnie aktualności



salon
15-10-2012, 20:53
Witam,

potrzebuje zaimplementówać pewien moduł (bo chyba nie da sie zrobić tego za pomocą standardowych modułów ? ) który w 3ch boxach na dole bedzie wyświetlał mi 3 ostatnie aktualności wraz miniaturką.

W załączniku obrazek z projektu.

Jakiego modułu użyć do tego najlepiej ?

Jeżeli nie podołam chętnie przekaże skonfigurowanie modułu "Specjaliście" - chyba nie bedzie to trudne. Ew. propozycje wykonania tego prosze na prv, aczkolwiek będę próbował wykonać to samemu. Jak widać jest to strona pewnej Fundacji (pomagającej dzieciom) tak więc budżet mamy dośc okrojony.

Z góry dzięki za pomoc.

seba.adm
15-10-2012, 21:07
Witam.
News Show Pro GK4 (http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-display/frontend-news/7738) spokojnie sobie poradzi z takim układem wyświetlenia artykułów. Wszystko ustawiasz w konfiguracji modułu (3 kolumny, 1 wiersz, wskazujesz kategorie z której mają się wyświetlać artykuły, ustawiasz opcje wyświetlania zdjęć).

salon
15-10-2012, 22:38
Rewelacja !!! Dzięki wielkie - mam nadzieje ze uda mi sie to graficznie spersonalizować.

Mam tylko pytanie - czy jest możliwe aby za pomocą cssa wstawić te "niepełne" linie oddzielające newsy ? Na załączniku bardzo słabo to widać niestety :/

seba.adm
15-10-2012, 22:42
Tak, jest to możliwe.