PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd Gallery



Pucky
13-01-2007, 10:16
Wyświetla się coś takiego: http://img213.imageshack.us/img213/3308/errorekaa5.jpg na stronie: www.marcinmroczek.boo.pl/mjakmilosc

proszę o pomoc. pozdrawiam.

stone
13-01-2007, 21:27
Przepraszam, ale gdzie Ty tu widzisz błąd?

Pucky
13-01-2007, 21:53
Ale co tam trzeba ustawić, żeby można było dodawać zdjęcia?

stone
13-01-2007, 22:54
Wpierwszej pozycji ścieżkę na serwerze do galerii (jej początek znajdziesz w pliku configuration.php w pozycji absolute path)
Środkowa pozycja określa z jakimi prawami użytkownik może administrować galerią.
Najniższe to ustawienie prawo/leworęczne

Pucky
14-01-2007, 11:34
Dobrze, że jeszcze są tak życzliwi ludzie, co chcą komuś pomóc. Ja wpisałem w pierwszej pozycji: /home/accounts_s/szmiddttmjm/public_html/mjakmilosc/components/com_gallery/gallery.php
W drugiej wybrałem Administrator, w trzeciej zostawiłem na Tak. Nie wiem, co to są te ustawienia prawo/leworęczne, ale to chyba bez większego znaczenia, prawda? Czy tak jak ustawiłem to jest dobrze, czy coś lepiej poprawić?

Zmieniłem na: /home/accounts_s/szmiddttmjm/public_html/mjakmilosc/components/com_gallery/

Ale jak teraz dodawać zdjęcia, bo jak klikam w Komponenty>Gallery to nadal sie wyświetla ten ekran, ale po wpisaniu ustawień nie wyświetla się ząden błąd.

stone
14-01-2007, 13:50
Możesz mi przysłać dane dostępowe na PW do Twojego panelu admina na PW to zobacze jak to wyglada

Pucky
14-01-2007, 16:05
A skąd mam mieć pewność, że czegoś mi nie zepsujesz? Może da się zrobić jakąś kopię zapasową, żeby nie utracić danych itp. dla bezpieczeństwa.

Pucky
14-01-2007, 16:06
jak sie zmienia hasło

stone
14-01-2007, 19:19
Pewnoście nie masz w końcu ja tu non stop siedzę na forum i psuję ludziom stronki aby w końcu tylko moja w sieci pozostała ;)

A hasło zmieniasz w we właściwościach danego użytkownika

Dylek
14-01-2007, 19:30
Nie dawaj stone'owi hasla, daj mi - popsuje lepiej niz on :D

Czlowieku, chwila namyslu, a pozniej pisz na forum. Skad wiesz czy ktokolwiek inny podajac Ci rozwiazanie problemu w formie np. jakiejs zmiany w konfiguracji nie spowoduje ze Twoja stronka wyleci w powietrze? W koncu wszyscy tu zebrani to banda zlosliwcow czyhajacych na dobra zabawe w psuciu komus stronek, co nie?