PDA

Zobacz pełną wersję : Słowa kluczowe w różnych językach ?



Lumpy
18-10-2012, 07:59
Witam, prosze o pomoc w takim temacie:

Mam stronke na joomla 2.5 teraz jest potrzeba aby strona była w języku niemieckim i wyświetlała się google.de na podstawie słów kluczowych i w innych wyszukiwarkach w niemczech. Ważne jest też aby zaraz po kliknięciu przez osobę będącą w niemczech otwierała się od razu niemiecka wersja językowa strony.

Bardzo prosze o innfo jak krok po kroku podejść do tematu, gdzie umieścić słowa kluczowe w języku de i jakie modyfiakcje mam przeprowadzić.
\
Z góry dziekuję

Chomiczycho
19-10-2012, 11:00
Stronę masz z JoomFish?

damian302
19-10-2012, 14:42
Jest napisane J! 2.5, czyli powinien korzystać z wbudowanego zmieniacza języków. JoomFish nie działa(ł) najlepiej na J!2.5 (pierwsza wersja JF na J!2.5).

@Lumpy
http://webroad.pl/multilang tu masz pokazane jak tworzyć wielojęzyczną witrynę. Przy takich ustawieniach będzie się otwierała wersja językowa dla danego regionu, czyli w Niemczech będzie niemiecka strona a w Polsce polska, reszta świata będzie miała domyślny język jaki masz ustawiony dla witryny (zapewne polski). Słowa kluczowe umieszczasz tak w wersji polskiej.

P.S. Wystarczy poszukać w google.pl(chyba, że masz bana) na forum i wiki Joomla

Lumpy
22-10-2012, 07:48
Serdeczne dzieki damian302 - no to biorę sie do roboty
Szukałem w googlach jak zawsze ale nie trafiłem na ten filmik, jeszcze raz dzięki.