PDA

Zobacz pełną wersję : Automatyczna publikacja na FB ?



patryk28091991
18-10-2012, 19:27
Mam dodatek Facebook+Twitter+GooglePlusOne przyciski od lubie to i share działają ;-) ale nie wiem jak skonfigurować ten plugin i aplikację facebook żeby automatycznie publikowała dodane artykuły na mojej stronce na fejsie ;-(

PeFik
18-10-2012, 20:07
bo dodatek to jedno, a integrator to zupełnie coś innego. Są takie rozwiązania na JED, ale o ile mi wiadomo płatne, ale w końcu za wygodę trzeba płacić.

Dziudek
18-10-2012, 21:26
Ewentualnie jeżeli nie chce się płacić można podpiąć się z własnym kodem pluginu pod hook, który następuje po zapisaniu artykułu (bodajże onContentAfterSave) i wtenczas wykonać kod wysyłający informację na FB o nowym wpisie ;)

patryk28091991
18-10-2012, 22:37
W tym pluginie jest opcja "AutoPublish" tylko że to musi się połączyć z aplikacją na FB , mam stworzoną aplikację te wsyzstkie IDy wpisane ale jak klikam w ustawienieach tego pluginu żeby się połączył z tą aplikacją w celu publikowania artykułów wyskakuje komunikat:


W aplikacji UKS Delfin Jastarnia wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

API Error Code: 191
API Error Description: The specified URL is not owned by the application
Error Message: Invalid redirect_uri: Konfiguracja aplikacji nie zezwala na wykorzystanie podanego adresu URL.

Więc podejrzewam że trzeba dobrze skonfigurować aplikacją na FB ...

patryk28091991
19-10-2012, 00:08
Już wszystko gra ;-) nie wiem ale samo sie połączyło i wszystko hula jak talala ;-)

Dziudek
19-10-2012, 08:32
Ostatnimi czasy trzeba bardzo uważać z konfiguracją aplikacji na FB, z tego co zaobserwowałem bardzo restrykcyjnie sprawdzają URL aplikacji i domenę - kiedyś można było wpisać cokolwiek, teraz musi być to poprawny URL.