PDA

Zobacz pełną wersję : Brak strony głównej, a zamiast niej białe tło, zaś zaplecze działa.



Ezio990
19-10-2012, 20:03
Witam, mam otóż taki problem jak w temacie.
Otóż na stronie www.games-area.org nagle z dnia na dzień zniknęła strona główna i pozostało po niej białe tło.
Zaplecze administracyjne w pełni działa.
Szukałem odpowiedzi w googl'e jednak nic nie działało, bądź nie było to na temat.
Proszę o pomoc :)

pawelSafiStudio
19-10-2012, 21:43
Jaki hosting?
Włącz wyświetlanie błędów. Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

Ezio990
20-10-2012, 00:10
Host - glowanet.pl
Wyświetlanie błędów jest włączone i strona jest taka jak widać :|

Dziudek
20-10-2012, 09:14
Ja bym sprawdził czy w katalogu głównym dostępny jest plik errorlog - możliwe, że tam jest wymuszane wypisywanie błędów i to tam będą dostępne jakieś szczegóły. Ewentualnie można dla pewności sprawdzić czy plik index.php nie jest pusty, ale raczej na 99% to problem z jakimś fatal errorem PHP. Można też spróbować w głównym pliku index.php Joomla! dodać następujący kod:



ini_set('display_errors', 'On');
ini_set('error_reporting', E_ALL);

Ezio990
20-10-2012, 09:51
Nadal nic nie pomogło, strona bezproblemowo chodziła 3 lata (pół roku temu została zmieniona templatka) i od tak nagle powstał błąd. Zupełnie nie mogę sobie z nim poradzić, tak jak radziłem sobie z innymi błędami.

pawelSafiStudio
20-10-2012, 09:57
A zmień template na jakiś defaultowy. Może problemy leży właśnie w kodzie szablonu. Może jakiś kod Ci wstrzyknięto?

Ezio990
20-10-2012, 10:16
Próbowałem tego w pierwszej kolejności zanim napisałem tutaj i nic to nie zmieniło :P

- - - Updated - - -

Przepraszam za posta pod postem, ale błąd naprawiony, jednak co ciekawe winą były braki kodu w pliku index.php
Jednak czy ktoś wie, dlaczego znaczna część kodu od tak sama sobie się wykasowałą ?

damsaw
20-10-2012, 13:11
Ja też miałem ostatnio taki problem jednak przy innej templatce działało. Nie głowiłem się zbytnio i postanowiłem zainstalować wszystko od początku ;p

Gall Anonim
20-10-2012, 19:23
dlaczego znaczna część kodu od tak sama sobie się wykasowałą
Prawdopodobnie nie aktualizowałeś wersji i tej części kodu się to nie spodobało - więc się wykasował łobuziak jeden.
Ale to tylko moje przypuszczenie :-)
No chyba że się mylę.
pzdr

Jac
20-10-2012, 19:29
U mnie po wejściu na podany adres antywirus krzyczy, że w pliku /media/system/js/modal.js masz konia trojańskiego JS/Kryptik.YP.

Ezio990
20-10-2012, 21:18
A jaki to antywirus ? Mój nic nie wykrywa, a darmowy (Avast itp.) nie jest :)