PDA

Zobacz pełną wersję : jsmallfib - problem z dostepem do panelu administracyjnego



polokokt
19-10-2012, 23:14
Witam

Z Joomla dopiero zaczynam, więc pewnie mój problem nie jest prawdziwym problemem a raczej moją niewiedzą.

Otóż chciałbym w Joomla 2.5 dostać się do panelu administracyjnego tegoż ciekawego narzędzia, ajkim jest jsmallfib. W instrukcji jest napisane:

----------------
To access this page, login to your Joomla! Administrator site, then go to Extensions → Plugin Manager.
From the list of currently installed plugins, fnd the line referring to JSmallfb – Simple File Browser (keep
it mind that the list could have multiple pages) and click on its name to display the confguration page.
----------------

Ja na zapleczu wchodzę w Rozszerzenia -> Zarządzanie .... odnajduje na liście JSmallfib - Simple File Browser i niestety napis ten jest nieaktywny i nijak nie mogę dojść jak uruchomić panel administracyjny tego narzędzia. Miał ktoś taki problem?

Z góry dzięki za wyrozumiałość dla laika.

Dziudek
20-10-2012, 09:18
Witam,

Trzeba wejść do "Rozszerzenia -> Pluginy" i tam znaleźć ten plugin na liście, "Rozszerzenia -> Zarządzanie" służy tylko do instalacji/deinstalacji rozszerzeń :)