PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest problem.



siwus124
21-10-2012, 00:22
Witam chcę dodać na strone formularz dodawania mp3, który by polegał na tym, żeby użytkownicy wysyłali mi na emaila Imię, Nazwisko, Email, Tytuł utworu, Gatunek muzyczny oraz Zippyshare Url. W czym problem... Problem występuje po wciśnięciu przycisku proponuj co powinno wysyłać na mój email ale nic nie wysyła tylko wyświetla się nowe okno przeglądarki. Poniżej zamieszczam kod do formularza i proszę, abyście mi powiedzieli w czym problem.:obojetny:


<h1 style="text-align: center;"><span style="color: #00ff00;">Proponuj mp3</span></h1>
<div id="form_container"><form id="form_505337" class="appnitro" action="mailto:administracja@top-remixes.pl" method="post">
<div class="form_description" style="text-align: center;">
<h3 style="text-align: center;"><span style="color: #00ff00;">Proponując mp3 akceptujesz regulamin serwisu.</span></h3>
</div>
<p style="text-align: justify;"><label class="description" style="color: #00ff00;" for="element_1"> Imię: </label><input id="element_1_1" class="element text" type="text" name="element_1_1" value="" size="8" maxlength="255" /><span style="color: #00ff00;"> </span></p>
<p style="text-align: justify;"><span style="color: #00ff00;"> Nazwisko:</span><label style="color: #00ff00;"></label><span style="color: #00ff00;"> </span><input id="element_1_2" class="element text" type="text" name="element_1_2" value="" size="14" maxlength="255" /><span style="color: #00ff00;"> </span><br /><label class="description" style="color: #00ff00;" for="element_2"> Email: </label><input id="element_2" class="element text medium" type="text" name="element_2" value="" maxlength="255" /><br /><label class="description" style="color: #00ff00;" for="element_4"> Tytuł utworu: </label><input id="element_4" class="element text medium" type="text" name="element_4" value="" maxlength="255" /><br /><label class="description" style="color: #00ff00;" for="element_5"> Gatunek Muzyczny: </label><select id="element_5" class="element select medium" name="element_5">
<option selected="selected" value=""></option>
<option value="1">Club</option>
<option value="2">Pop/Dance</option>
<option value="3">Trance</option>
<option value="4">Sety użytkowników</option>
</select></p>
<p style="text-align: justify;"><span style="color: #00ff00;"><label class="description" for="element_3"> Zippyshare URL: </label></span><input id="element_3" class="element text medium" type="text" name="element_3" value="" maxlength="255" /></p>
<p style="text-align: justify;"> <input id="saveForm" class="button_text" type="submit" name="submit" value="Proponuj" /></p>
</form>
<div id="footer" style="text-align: justify;"><br /><br /></div>
</div>



Z góry dziękuję

PeFik
21-10-2012, 00:39
A nie prościej, szczególnie dla Ciebie będzie skorzystać z komponentu do generowania formularza, przecież używasz CMS, a nie ot taką sobie stronkę HTML.
Bez urazy, ale widać, że masz braki w HTML a o podstawach PHP już nie mówiąc, komenda mailto:administracja@top-remixes.pl - nie wysyła sama ! tylko sugeruje, aby system otworzył program pocztowy użytkownika np. Outlook-a/

siwus124
21-10-2012, 09:34
aha... Dopiero się uczę wiem że są komponenty do generowania formularza. A mógł byś polecić jakiś z zaawansowaną edycja? Bo wszystkie jakie znajde nie mają zmiennych nazw tylko pola do wybrania tylko dane osobowe i możliwość wstawienia pola tekstowego...

Gall Anonim
21-10-2012, 11:10
Niestety ale ten który mogę polecić jest komercyjny - Smart Former Gold

siwus124
21-10-2012, 22:14
To muszę szukać dalej jak jakiś sobie przypomnicie albo znajdziecie dajcie znać :obojetny:

siwus124
31-10-2012, 22:08
W końcu znalazłem rozwiązanie :D Fox Contact Form super moduł jako formularz kontaktowy. Daje wiele możliwości min. wpisanie własnych nazw pól formularza.

shadow21
01-11-2012, 00:41
Ja od siebie polece AiContactSafe.