PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widać instalatora joomla z paska przeglądarki



Abarthi
22-10-2012, 20:56
Kłaniam się, mam taki problem:

po załadowaniu plików za serwer (Netlook.pl) do folderu public_html nie mogę uruchomić instalatora --> po wpisaniu adresu domeny (www.terapiaiedukacja.pl) powinien się chyba automatycznie odpalić, zawsze tak się działo. Tym razem nie widzi nic.
Dodam, ze na tym serwerze już stała Joomla, i przekierowania również działało. Skasowałem starą stronę, zaladowałem joomlę i nie mogę jej odpalić.
Nie znalazłem odpowiedzi na forum, proszę Was o szybką pomoc.

pozdrowienia

Karol99
22-10-2012, 21:08
Chmod-y plików/katalogów?

Wstaw prostą stronę html w tym katalogu i sprawdź, czy widać.

Abarthi
22-10-2012, 21:20
Hm, no nie widać. Wrzuciłem pliczek index.html (www.terapiaiedukacja.pl/index.html lub www.terapiaiedukacja.pl/public_html/index.html) i efekt taki sam, czyli pusto:(
Chmod-y mówisz? Public`owi dałem atrybut 755, więc powinno zadziałać chyba...

Dziudek
22-10-2012, 21:40
Sugeruję sprawdzić czy wspomniana domena jest prawidłowo podpięta (lub czy została prawidłowo przepięta) do wspomnianego hostingu. Gdyby to był problem chmodów to raczej pojawiłyby się błędy 403 a nie 404. Ewentualnie sugeruję sprawdzić czy nie trzeba po założeniu konta wykonać jakichś dodatkowych operacji na koncie.

Abarthi
22-10-2012, 22:03
Nie rozumiem. Nic nie zmieniałem w ustawieniach domeny, przekierowaniu, a dotychczas działało jak należy. Pierwszy problem pojawił się przy próbie połączenia się z zapleczem starej joomli (ten sam zresztą problem). Poza tym, wszystkie działania uskuteczniałem jedynie za pomocą ftp.

Karol99
22-10-2012, 22:04
Też mi się wydaje, że to kwestia podpięcia domeny do konkretnego katalogu/hostingu.