PDA

Zobacz pełną wersję : ACE Pools zamiast "GŁOSUJ" pojawia się "VOTE" jak to zmienić



ted
23-10-2012, 14:50
Mam pytanie związane z ACE Pools. Pod pytaniem w ankiecie wyświetlane jest słowo "VOTE" chciałbym go zmienić na "Głosuj" Jak można to zrobić?

Będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę.

alex51
23-10-2012, 16:21
Zainstalowałeś spolszczenie tego komponentu?
Nie sprecyzowałeś czy wywołałeś sondę w module czy w komponencie? Podejrzewam, że chyba w module, bo oryginalne spolszczenie dostępne na stronie producenta odnosi się do komponentu. Skorzystaj z tego wątku (http://forum.joomla.pl/showthread.php?55868-AcePolls-pe%C5%82ne-spolszczenie) i pobierz dostępne w nim pliki spolszczenia dla modułu oraz wgraj je do katalogu z polskimi plikami językowymi. Powinno to rozwiązać Twój problem.

radexon
23-10-2012, 18:48
Spolszczenie jest nie pełne :) bo tez to przerabiałem :) wejdz w languages potem EN_GB i poszukaj ACEPOOL i tam zmień VOTE na Zagłosuj.

alex51
23-10-2012, 19:06
Na stronie producenta jest dostępne spolszczenie komponentu. Do pełni szczęścia potrzebne jest jeszcze spolszczenie modułu. O jaki spolszczeniu mówisz @radexon? By precyzyjnie doradzić powinieneś wskazać konkretny plik wraz z jego lokalizacją. Nadal podtrzymuję swoją wcześniejszą uwagę o możliwym załatwieniu problemu przez instalację spolszczenia modułu, bo podejrzewam, że to właśnie tam ten problem zaistniał.

radexon
23-10-2012, 19:15
tak,pełne spolszczenie komponentu jest rzeczywiście :) ale tak jak wspominasz problem tkwi w module :)a dokładniej zmienić trzeba to:
ścieżka: language/en-GB/ i plik: en-GB.mod_acepolls.ini
następnie edytujemy i zmieniamy : MOD_ACEPOLLS_VOTE="Zagłosuj"

Jest ł ponieważ polski znak w UTF-8 musi być.

Oczywiście zagłosuj wstawiłem wg siebie,może byc tam co innego np. Oddaj głos ale trzeba pamiętać o kodowaniu UTF-8 w tłumaczeniu EN

alex51
23-10-2012, 19:24
We wskazanym przeze mnie wątku znajdują się pliki spolszczenia do modułu. Wystarczy pobrać, wgrać do katalogu language/pl-PL i wszystko powinno działać.

ted
24-10-2012, 14:27
Dzięki koledzy jesteście nie zastąpieni. W ramach ćwiczenia zrobiłem jednym i drugim sposobem :-)