PDA

Zobacz pełną wersję : Przenosiny na inny serwer - problem (Joomla 1.5.x)



feronek
23-10-2012, 21:09
Przeniosłam serwis - backup załadowany, baza też bez problemu, a jednak.. po wpisaniu nazwy domeny pojawia się komunikat: "Parse error: syntax error, unexpected $end in /homez.461/jardindek/mio-giardino/administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php on line 1", do panelu administrayjnego mogę się dostać bez problemu, jednak kiedy rozwijam listę komponentów wygląda ona tak, jakby nie wszystkie były zainstalowane a przecież zarówno w plikach Joomla jak i w bazie danych są. Kiedy wyłączę plugin sh404sef pokazuje się komunikat o problemie z virtumart..
Nie mam pojęcia o co chodzi.
Ma ktoś jakiś pomysł?

Dziudek
24-10-2012, 10:03
Witam,

W pierwszej kolejności sprawdziłbym czy pliki przeniosły się poprawnie - po kodzie błędu widać, że coś mogło pójść nie tak w trakcie transferu plików na nowy serwer.

feronek
24-10-2012, 10:12
Sprawdziłam, wszystko przeniosłam poprawnie. Zastanawia mnie to, bo niby wszystko jest ok, a nie jest.

Dziudek
24-10-2012, 10:27
A czy zawartość plików się zgadza? Czy plik administrator/components/com_sh404sef/sh404sef.class.php zawiera to co w oryginalnej instalacji?

trzepiz
24-10-2012, 10:55
A jak wygląda sprawa z wersjami PHP? Jaką wersję PHP ma serwer z którego przenosić a jaką ten na który przenosisz ?? Spróbuj to ujednolicić - czyli aby to były te same wersje...