PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ikonami pod tematem



DanielsJ
25-10-2012, 13:57
Witam wszystkich serdecznie, pierwszy raz jestem na forum wiec proszę o wyrozumiałość. Mam taki problem bo zrobiłem sobie szablon w programie artisteer i mam taki dziwny problem z artykułem , jak napiszę jakiś artykuł to nie mam ikon po jego tematem np. ikona drukarki badz ikona pliku pdf czy daty itp. Macie moze jakies pomysly jak to uwidocznić. Mam zainstalowaną joomle 2.5.7
Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Jdwind
25-10-2012, 15:11
Witaj na Forum. Podaj link do strony, bo sam fakt, że nie masz ikonek może mieć przyczyn kilka - np. ustawiłeś w artykule, żeby Ci ich nie pokazywało, ustawiłeś w pozycji menu, żeby ich nie było, szablon nie posiada określonego miejsca na te ikonki. Jeżeli ustawisz jeden ze standardowych szablonów (beez5 na przykład), ikonki się pokazują? Jeśli tak, wina leży w szablonie, a bez linka się nie obędzie.

DanielsJ
25-10-2012, 15:18
oki dzieki wielkie problem rozwiazany, ustawione bylo w menu zeby nie pokazywal :) wpadłem na to przypadkiem :) bo w artykule wszystko cacy a to jeszcze w menu trzeba, wydaje mi się że troche bez sensu bo skoro jest dokladnie to samo w opcjach danego artykułu. Ale cóż najważniejsze że rozwiązany :)
Z góry wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Jdwind
25-10-2012, 16:10
Ustawienia te masz także w ustawieniach globalnych artykułów. Dobrych ustawień nigdy za dużo :) A jak raz ustawisz w globalnych tak, jak zakładasz że będziesz chciał mieć wszędzie, nie musisz już ich zmieniać w poszczególnych artykułach ani pozycjach menu. Po to masz pozycję na liście "globalnie", żeby ciągnęło ustawień globalnych.