PDA

Zobacz pełną wersję : TinyMCE - w chromie nie działa litera ą (alt + a)



armez
28-10-2012, 10:45
Mam problem z edytorem TinyMCE. Nie działa w nim litera ą. Kiedy naciskam alt + a, zaznacza mi cały tekst w edytorze. Dzieje się tak tylko w przeglądarce Google Chrome? Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Z góry dzięki za porady typu - korzystaj z innej przeglądarki, zainstaluj JCE itp. Wiem że można sobie poradzić na wiele innych sposobów, ale chcę rozwiązać ten problem, jeśli jest możliwe rozwiązanie go. Przejrzałem ustawienia chrome'a, ale nic tam takiego nie znalazlem. Wszedłem w ustawienia TinyMCE i tam też nie znalazłem nic, co nasunęłoby mi rozwiązanie. W google też za żadne skarby nie mogłem znaleźć podobnego tematu, więc postanowiłem utworzyć.

Joomla 2.5.7

Karol99
28-10-2012, 13:54
Ten problem występuje jedynie w Chrome, na naszym forum był już sygnalizowany dość dawno temu, bodajże jeszcze dla J! 1.5.x. Nie spotkałem dotąd rozwiązania. Czyli pozostają tylko te, za które z góry dziękujesz... :(

armez
28-10-2012, 14:37
Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Ja korzystam ogólnie z firefoxa, ale właśnie mój współpracownik korzystający z chrome'a dostrzegł ten błąd i warto by go rozwiązać. Jeśli kiedykolwiek trafię na rozwiązanie tego problemu, napiszę tutaj.

Azot
30-10-2012, 19:49
W wersji najnowszej (3.5.7) błąd nadal występuje... no trudno trzeba korzystać z edytorów konkurencji

Pzdr