PDA

Zobacz pełną wersję : Menu a kategorie



jaackoo
30-10-2012, 12:07
Witam
Mam kategorie "nowośći" i podrzędną "nowości_a", artykuł mam jako kategoria "nowości_a".
Chciałbym zrobić (wyślietlić przegląd artykułów) "nowości" ale tak by wyświetlało również artykuły z kategorii podrzędnych czyli w tym przypadku "nowości_a"
Myślałem że to działa tak z automatu ale jak opisywany wcześniej artykuł jest w kategorii :nowości_a" to go nie wyświetla - wyświetla go dopiero po przeniesieniu do kategorii nowości.:(

Jeśli ktoś ma jakiś pomyśł co może być nie tak to proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Dziudek
30-10-2012, 16:08
Wyświetlanie zawartości podkategorii na stronie danej kategorii wymagać będzie na pewno nadpisania i przebudowania widoków komponentu com_content w szablonie, aczkolwiek patrząc po tym co jest dostępne w widokach nie wiem czy obeszłoby się bez większej modyfikacji całego komponentu. Podkategorie wyświetlane są w widoku category, który z tego co widzę nie ma żadnej zmiennej przechowującej treść artykułów z podkategorii.

urszulka1234
09-11-2012, 15:41
a ja mam inne pytanie, jestem początkującą w Joomli, dotychczas robiłam stronki na Wordpressie. Mam pewne przyzwyczajenia do wyglądu stronek, nie mogę się obyć bez menu w panelu bocznym. No i chciałabym stworzyć sobie menu z kategorii, do których będą przypisane artykuły. Czy ktoś mógłby pomóc, jak mam to zrobić?

ugly kid joe
09-11-2012, 15:50
no pewnie urszulko. po prostu przypisz kategorie do wybranej pozycji menu. 1234 :up: