PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z JCE i Edocs



wojtasm91
04-11-2012, 15:26
Witam tak jak w temacie mam problem z jce i edocs. Problemy z jce mam dwa pierwszy z nich to fakt że nie chce wyśrodkować tabeli w artykule a drugi to fakt że po dodaniu odnośników do innych artykułów dwa z trzech dodanych nie działają (kompletny brak reakcji na najechanie klikanie) natomiast trzeci działa idealnie. Co do edocs wszystko jest ok oprócz tego że nie działają przyciski powiększanie itp. Przesiadłem się z joomli 1.5.26 na 2.5.7. Zwlekałem z ty troszkę bo robiłem nowy szablon i czekałem a komponenty będą w pełni kompatybilne.

wojtasm91
04-11-2012, 18:21
Niestety edytować poprzedniego posta już nie mogę wić pisze w kolejnym. Z linkami już sobie poradziłem teraz kombinuje co z tabelą. Podsunie jakiś pomysł co do niedziałających przycisków w edocs

Bazyl
04-11-2012, 18:30
Wyobraź sobie, że byłoby łatwiej widzieć pacjenta, a nie tylko słyszeć o nim...

wojtasm91
05-11-2012, 10:05
Co do pacjęta tabela jest tu:
http://zsstest.y0.pl/index.php/o-szkole PDF jest na podstronie z planami lekcji. Jest to narazie wersja testowa.

Karol99
05-11-2012, 18:28
W stylach tabeli (tam gdzie width i height) dopisz:

margin: 0 auto;

Powiększanie: klawisze "zasłania" Ci zbyt wysoki div slidera. W css w #slide (ok. linii 1712) i #slideshow-w (ok. 1724) zmień height: 453px !important; na odpowiednią do wielkości Twojego slidera (bodajże tak około 340px)

Na przyszłość: zaprzyjaźnij się z Firebug (https://addons.mozilla.org/pl-PL/firefox/addon/firebug/)-iem (i słownikiem ortograficznym też, bo od Twojego pacjĘta zęby bolą...)

wojtasm91
05-11-2012, 19:00
Ok tabela zrobiona:D Wcześniej miałem wpisane margi-left: auto; margin-right: auto; ale to nie poskutkowało. A macie Panowie jakiś pomysł na problem z niedziałającymi przyciskami w edocs. Można modyfikować css szablonu z zaplecza? Bo nie odnalazłem takiej opcji a w 1.5 była taka opcja.

Karol99
05-11-2012, 20:10
A macie Panowie jakiś pomysł na problem z niedziałającymi przyciskami w edocs.

Przecież napisałem w poprzednim poście.




Można modyfikować css szablonu z zaplecza? Bo nie odnalazłem takiej opcji a w 1.5 była taka opcja.

Nadal można: Rozszerzenia --> Szablony --> zakładka Szablony --> konkretny szablon --> po prawej lista jego plików css

wojtasm91
10-11-2012, 17:32
Dzięki koledzy już wszystko rozwiązałem dzięki waszym poradom :D