PDA

Zobacz pełną wersję : Ogłoszenia samochodów na stronie komisu - jaki moduł?



krodaw
05-11-2012, 08:49
Witam

Jestem właśnie w trakcie tworzenia www dla swojego komisu samochodowego. Wszystko już ogarnąłem poza kwestią dodawania i wyswietlania ogloszen konkretnych samochodów.
Dodawanie ręczne i tworzenie wielu podkategorii jest bardzo czasochłonne i nie mam opcji wyszukiwania. Ogloszenia beda tylko moje - nie chodzi o portal na ktorym uzytkownicy sie oglaszaja.

Jaki moduł polecacie na moje potrzeby ? ( w ogloszeniu ma byc tytuł-nazwa auta, opis, cena, zdjecia samochodu, miniatura zdjecia )
Oprocz tego wyszukiwarka choc nie jest koniecznoscia .

Najlepiej na poczatek cos darmowego - o ile jest.

joomla 2.5

Bazyl
05-11-2012, 08:54
Hej,

Polecam K2. Z dodatkowymi polami będzie w sam raz...

headge
05-11-2012, 09:51
Polecam TZ Portfolio, które posiada wszystkie wymienione cechy. Obsługa taka jak w k2 z tym że opcji jest o wiele więcej, możliwość ustawienia galerii, funcje zoom, otwieranie artykułów w lightboxie itd. Jeśli Wietnamczycy będą rozwijać ten komponent w takim tempie jak do tej pory to tz_portfolio będzie zabójcą k2 ;)

krodaw
07-11-2012, 13:12
Zainstalowałem K2

Czy ktoś po krótce napsize mi jak teraz tworzyc ogloszenia poprzez k2?

Czy kazde ogloszenie ma byc dodawane jako artykul w k2 przypisany do odpowiedniej kategorii ?
Jak nalezy to robić aby ogłoszenia wyswietlaly sie w liście jedno pod drugim z opisem miniatura fotki a po kliknieciu w ogloszenie wyswietlalo zawartosc ?

Bazyl
07-11-2012, 13:13
K2 działa dokładnie na takiej samej zasadzie, co Joomla! + parę udogodnień...

krodaw
07-11-2012, 22:15
moze inaczej bo nawet nie o samą galerie tu chodzi

Czy mozna zainstalwoac jakis dodatek - coś a la szablon do tworzenia ogloszen.
Na ta chwile dodaje ogloszenia jako odrebne artykuly i za kazdym razem musze umieszczac szeroki opis itd

Chodzi mi o to aby mozna bylo szybko powielac ogloszenia w taki sposob ze klikam nowe ogloszenie i mam tylko pola do wypelnienia
np lakier : wpisuje nazwe koloru
nadwozie : wpisuje hatchback
silnik : wpisuje 1,6

itp
i zeby to sie wyswietlalo w okreslonej stalej formie a tylko tresc i zdjecia sie zmienialy

To byloby idealne rozwiazanie

Po zainstalowaniu k2 nie widze takiej opcji.

Gall Anonim
07-11-2012, 22:25
Specjalistyczny komponent:
RD Autos Single Dealer
i po sprawie

krodaw
07-11-2012, 22:59
z tego co widze RD Autos nie ma jezyka polskiego wiec sie nie nada :/

Gall Anonim
07-11-2012, 23:41
A czy to jakiś wielki problem aby dorobić?
To tylko kilka dodatkowych plików