PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 2.5.7 - Problem z tworzeniem nowego elementu menu



KahrloS
05-11-2012, 12:48
Witam

jak w temacie - mam świeżo postawioną instalację Joomla 2.5.7 i kurcze mam problem a mianowicie podczas zakładania nowej pozycji w menu mogę oczywiście nazwać sobie tę pozycję i ją w 99% edytować ale za licho nie mogę nic zrobić z pierwszą i w sumie najważniejszą pozycją - Typ pozycji menu

pole jest zaznaczone na błękitny kolor ale nie mogę tam nic wpisać - dodatkowo przycisk wybierz znajdujący się zaraz obok jest nieaktywny i dodanie takiego elementu owszem skutkuję pojawieniem się go na liście w menu ale po jego kliknięciu zaraz Joomla wywala czerwony błąd nieodnalezienia elementu :(


HELP jeśli ktoś się z tym spotkał...

zwiastun
05-11-2012, 12:52
Powtórz instalację Joomla!

KahrloS
05-11-2012, 13:07
ok właśnie to robię - za kilka minut napiszę czy to rozwiązanie pomogło czy też nie

fakt faktem nie robiłem czystej instalacji tylko przez zintegrowany z Netmarkiem instalator ich autorstwa - podejrzewam że w tej wersji Joomla co oni tam proponują jest coś namieszane - pobrałem świeżą z Joomla.pl i zaraz będę instalował :)

KahrloS
05-11-2012, 23:17
re-instalacja Joomla pomógła - powodem była uszkodzona instalacja w automatycznym instalatorze na hostingu Netmark...

temat do zamknięcia