PDA

Zobacz pełną wersję : problem z rejestracjom i logowaniem na stronie



wiktor10-93
05-11-2012, 18:29
witam mam taki oto problem mam joomle 1.526 kiedy próbuje się zarejestrować lub zalogować to nic nie pokazuje nadal przycisk zaloguj niby następuje przekierowanie na stronę po zalogowaniu ale pokazuje tak jak bym był nie zalogowany i nie ma przycisku wyloguj i nawet jak bym wpisał złom nazwę użytkownika i hasło to i tak zostanę przekierowany na stronę po zalogowaniu nie pokazuje żadnego komunikatu o złej nazwie użytkownika lub haśle a natomiast jeżeli chodzi o rejestracje to po wypełnieniu formularza od razu przekieruje mnie na stronę po zalogowaniu i nie przysyła mi e-maila z linkiem aktywacyjnym a w panelu administracyjnym zakładce użytkownicy nie ma nowego użytkownika i dla wyjaśnienia powiem że stronę mam na hostingu friko.pl z góry dzięki za pomoc...:hmm:

ulgroup
05-11-2012, 18:53
moze jest coś nie tak z twojOM przeglądarkOM, moze masz wyłączonOM obslugę plików cookie

wiktor10-93
05-11-2012, 20:34
mam włączoną tom opcję więc to nie to

souacz
05-11-2012, 21:24
w innej przeglądarce/na innym komputerze też tak jest?
jesli nie - daj link

wiktor10-93
06-11-2012, 20:44
witam ponownie jest tak samo czy to będzie Mozilla Firefox czy opera to jest tak samo sory sprawdziłem i jak się zaloguje to nie przekierowuje mnie na stronę która ma być po zalogowaniu tylko zostaje na stronie głównej ale resztę jest tak wszystko jak opisałem po w poprzednim poście...

- - - Updated - - -

ok może wam się przyda wyśle wam moją stronę oto lik http://www.informatykadlakazdego.grejt.pl/ na razie jeszcze w budowie