PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz kontaktowy - pola obok tekstu



chapeicu
11-11-2012, 21:21
Witam.

Mam taki problem. Korzystając ze standardowego formularza joomla, stworzyłem formularz kontaktowy, wszsytko działa tak jak powinno jednak pojawił się problem, mianowicie tekst dotyczący pola formularza znajduje się nad nim, a nie obok niego. W kilku innych stronach gdy wstawiałem w/w formularz zawsze informacja odnosząca się do danego pola formularza była obok. Wie ktoś który element w CSSie templatki moze za to odpowiadać?

ALEKSIEJ78
12-11-2012, 01:02
Masz dodatek fireburg do Firefox'a? Jeżeli nie to zainstaluj i przebadaj sobie kod. W Chrome po prostu najedź na pole i prawym przyciskiem otwórz "zbadaj kod". Szybko w okienku CSS dojdziesz do tego co za to odpowiada.

btw: Podaj link do strony.

chapeicu
12-11-2012, 11:58
Wielkie dzięki za dodatek fireburg, bardzo fajne narzędzie, wcześniej o nim nie wiedziałem. Wcześniejsza analiza nic mi nie dała, teraz sprawdzam za pomocą fireburga, jeżeli uda mi się zidentyfikować to napiszę co to było, jednakże mam prośbę, jeżeli możesz sprawdzić i ewentualnie w razie wykrycia napisać co jest nie tak to byłbym bardzo wdzięczny, bo obawiam się, że moje umiejętności mogą być niewystarczające. Na razie jestem wciąż amatorem w joomli.
Poniżej link do zakładki:
http://euro-office.co/kontakt

Pozdrawiam!

chapeicu
12-11-2012, 12:36
Przeanalizowałem kolejny raz i niestety w żadnej części CSSa odpowiedzialnego za pola tekstowe formularza nie widzę elementu który wymuszałby przeniesienie go do kolejnej lini. Także prośba do osób bieglejszych w temacie o pomoc...

chapeicu
13-11-2012, 15:45
Nikt mi nie pomoże? :(:zmieszany: