PDA

Zobacz pełną wersję : problem z układem artykułów



paclife
12-11-2012, 09:27
Witam, a więc mój problem wygląda w ten sposób: mając na stronie głównej artykuły, mam je wyrównane w taki sposób żeby po prostu pasowały mi do miejsca, natomiast po kliknięciu w nie chciałbym zastosować już inny układ artykułu, czy ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić?

Dziudek
12-11-2012, 11:26
W zasadzie rozwiązania są dwa:

1) Przypisanie szablonu do danej podstrony

2) Zastosowanie suffiksów dla podstron w opcjach pozycji menu i potem odpowiednie ostylowanie.

paclife
12-11-2012, 11:36
Kurcze tylko nie wiem czy da radę no bo artykuł chyba nie ma jakiejś oddzielnej podstrony która jest w jakiś sposób oznaczona w opcjach joomla (ale może się mylę), zakładając że jest on na stronie głównej to już jest w jakiś sposób z tą stroną powiązany?

Dziudek
12-11-2012, 12:13
Można utworzyć oddzielną stronę dla artykułu poprzez menu item typu "Single Article".

paclife
12-11-2012, 12:33
O właśnie bardziej to może mi pomóc, tylko teraz jak takie coś stworzyć?

- - - Updated - - -

tylko że jak po kliknięciu w artykuł przejdziemy do pozycji menu z pojedynczym artykułem?

Dziudek
12-11-2012, 12:56
jeżeli zostanie stworzona pozycja menu typu pojedynczy artykuł to tak - przekueruje na tą podstronę, chyba że w menu istnieją jeszcze jakieś inne pokrętne zależności. Odnośnie samego tworzenia - to zwyczajne tworzenie nowej pozycji menu tylko trzeba wybrać odpowiedni typ tej pozycji, no i ustawić odpowiednie parametry takie jak artykuł powiazany z daną pozycją menu.