PDA

Zobacz pełną wersję : Modyfikacja szablonu RedBlack jt004_j15



LepszaStronaMuzyki
12-11-2012, 14:04
Witam

Aktualnie dopiero zaczynam przygodę z szablonami, więc niestety nie będę wiedział jak to zrobić.
Chodzi o szablon jt004_j15 który dostepny jest w załączniku. Chciałbym zmodyfikować pozycję "menu" w taki sposób aby była ona dwupoziomowa: Tło już odpowiednio wysokie jak teraz ma 40 px będzie miało 80px, klikając na nazwy 1 poziomu pojawiają się pod nim nazwy 2 poziomu / lub najeżdząjąc po prostu pojawiały się drugiego poziomu ( to kwestia ustawień menu poprzez moduł lub smaodzielnie) ale ważne jest aby oba poziomy menu miały ten sam styl czyli najeżdzając na 1 poziom "podświetla się" dana rzecz na czerwono i chcę aby 2 poziomu też się podświetlała.
Nie wiem czy wszystko jasno napisałem jeżeli nie proszę o pytania postaram się to dokładniej przedstawić..

Proszę o informację jak to można wykonać lub gdzie mogę szukać porady jak to zrobić samodzielnie lub jaki byłby koszt modyfikacji..

pzdr
Husar

PS. zdjęcie z opisem co i jak:
6082

LepszaStronaMuzyki
13-11-2012, 22:00
Czy mógłby mi chociaż ktoś podpowiedzieć co i gdzie mam poszukać? ewentualnie informacje jaki będzie koszt modyfikacji szablonu? jeżeli nie to poszukam modulu;) choć cicho liczę na jakąś pomoc z waszej strony :D