PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z konfiguracjaą



gawron
15-01-2007, 17:02
Witam, mam postawiony sklep (VM 1.0.4) na joomli (1.0.10pl). Jak wybiorę jakis produkt jako użytkownik i przeje wybór produktów, a następnie kliknę 'Zamówienie' dostaję formularz z logowaniem lub rejestrowaniem nowego klienta. Po próbie zalogowania się jako istniejący użytkownik dostaję ten komunikat (alert):

'Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny'

Drugi problem, choć prawie napewno powiązany z pierwszym mam następujący. Dodałem do menu górnego dowiązanie do komponentu VM i jak na niego kliknę to też dostaje na stronie:

'Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.'

Byłbym wdzięczny za sugestie co z tym zrobić.

Przemek

porzeczek
15-01-2007, 17:56
Jeśli mnie pamięć nie myli to potrzebny jest upgrade Virtuemart'a , a jeśli nie możesz to na forum VM jest rozwiązanie 'ręczne', przy czym nie zawsze chciało działać..

mariov
15-01-2007, 20:27
Witam, mam postawiony sklep (VM 1.0.4) na joomli (1.0.10pl). Jak wybiorę jakis produkt jako użytkownik i przeje wybór produktów, a następnie kliknę 'Zamówienie' dostaję formularz z logowaniem lub rejestrowaniem nowego klienta. Po próbie zalogowania się jako istniejący użytkownik dostaję ten komunikat (alert):

'Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny'


Mam podobny problem: przy kupnie podczas rejestracji kieruje do strony ktorej nie moze odnalezc. wylaczylem SEF i wszystko dziala. i mysle teraz co zrobic z pozycjonowaniemz tymi linkami gdzie jest mnóstwo GET.

gawron
15-01-2007, 23:13
Mam podobny problem: przy kupnie podczas rejestracji kieruje do strony ktorej nie moze odnalezc. wylaczylem SEF i wszystko dziala. i mysle teraz co zrobic z pozycjonowaniemz tymi linkami gdzie jest mnóstwo GET.

A co to jest SEF? I gdzie się to ustawia?