PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja wyglądu kategorii w sobi2



washingtonplx
14-11-2012, 11:51
Chcę zmienić wygląd listy wpisów w sobi2, szablon v-card czyli podgląd wpisu w liście zmieniłem w panelu admina gdzie można edytować plik sobi2.vc.tmpl.php, nad wpisami wyświetlają się kategorie i je też chcę zmienić, jednak nie wiem gdzie to edytować. Potrzebuję zmodyfikować listę kategorii tak aby ilość wpisów/ podkategorii w nawiasie była bardziej w prawa oddzielona ramką, oraz za wpisami ma też być krótki tekst który ręczeni chciałem dodać.
Znalazłem tylko taki kod w pliku: frontend.class.php

$string = "<span class=\"sobi2CountSeparator\">&nbsp;(</span>";
if ($config->key ( "frontpage", "catlist_count_entries", true )) {
$string .= "<span class=\"sobi2EditlinktipItems\">" . sobiHTML::toolTip ( addslashes ( _SOBI2_ITEMS_IN_THIS_CAT . $items ), addslashes ( _SOBI2_ITEMS_IN_CAT . $catname ), '', '', $itemsStr, '#', 0 ) . "</span>";
}
if ($config->key ( "frontpage", "catlist_count_cats", true ) && $config->key ( "frontpage", "catlist_count_entries", true )) {
$string .= "<span class=\"sobi2CountSeparator\">" . _SOBI2_ITEMS_CATS_SEPARATOR . "</span>";
}
if ($config->key ( "frontpage", "catlist_count_cats", true )) {
$string .= "<span class=\"sobi2EditlinktipCats\">" . sobiHTML::toolTip ( addslashes ( _SOBI2_SUBCATS_IN_THIS_CAT . $subCats ), addslashes ( _SOBI2_SUBCATS_IN_CAT . $catname ), '', '', $subCatsStr, '#', 0 ) . "</span>";
}
$string .= "<span class=\"sobi2CountSeparator\">&nbsp;)</span>";
return $string;
Przed pierwszym span chcę dodać <td> określić styl (dodać obramowanie itp.) oraz za ostatnim </span> </td><td> <?php "jakiś tekst>?></td>
Niby powinno działać, ale zmiany nie chcą się wyświetlić, wyczyściłem przeglądarkę, pamięć i nic..., nie mam pojęcia gdzie to edytować. Może tak jak w przypadku v-card trzeba gdzieś w panelu admina przełączyć na własny szablon? ... Dodaję szybko wykonany rysuneczek o co mi chodzi :)