PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Simple Image Gallery



Stonek16
15-11-2012, 19:16
Wiram. Mam problem z tym pluginem, a mianowicie zainstalowałem go, włączyłem w dodatkach, wgrałem zdjęcia do katalogu image/stories/galeria oraz w utworzonym artykule wpisałem {gallery}galeria{/gallery} a mimo to zdjęcia na stronie nie wyświetlają się wyskakuje czysta strona bez żadnych błedów. Proszę o pomoc bo wydaje mi się, że wszystko robię poprawnie, a mimo to nie działa a zależy mi na tym pluginie. Dodam, że już go kiedyś używałem ale w joomla v1.7 i przypadł mi do gustu... Teraz używam joomla 1.5 i plugin ściągnąłem właśnie do tej wersji. Podaję link do strony z galerią: http://jokerband.cba.pl/index.php/start/ozespole/demo/galeria . Proszę o pomoc.

- - - Updated - - -

Przepraszam za zaśmiecanie poradziłem sobie temat do kosza.

Gall Anonim
15-11-2012, 20:23
Ścieżka do poprawy:
image/stories
przy zapisie: {gallery}galeria{/gallery}
Niezależnie od tego niepokoi mnie brak informacji o błędzie - sprawdź czy coś się nie gryzie i czy aby na 100% masz włączony dodatek - nawet przy błędnej ścieżce powinna się pojawiać informacja o błędzie - pojawianie się {gallery}galeria{/gallery} jest informacją o wyłączonym dodatku lub błędzie w zapisie klamerek - jeżeli przyklejałeś - przełącz edytor na tryb html i zerknij czy coś ci nie namieszało w kodzie .
Pzdr