PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent do ogłoszeń.



Fotograf
15-01-2007, 21:02
Czy jest jeszcze jakiś inny komponent ogłoszeń po polsku do Joomla oprócz Classifieds i Marketpalce? A pytam o to dlatego, że w tych wyżej wymienionych przeze mnie brakuje mi kilku możliwości. I tak na przykład w żadnym z nich nie widzę możliwości ograniczenia ilości znaków ogłoszenia. W Marketplace na przykład nie mogę też z kolei ustawić możliwości dodawania ogłoszeń przez gości, czyli bez konieczności rejestrowania się na stronie. Za każdym razem, jak tylko chcę dodać ogłoszenie, to pojawia się wiadomość: "Musisz być zalogowany/a żeby dodać ogłoszenie". Są to takie wady tych komponentów, które w moim przypadku całkowicie je dyskwalifikują.
W obu tych modułach nie widzę też nigdzie możliwości wyłączenia dodawania zdjęć/obrazków do ogłoszeń.
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi i wszelką pomoc.

Fotograf
22-01-2007, 10:34
A może ktoś wie, jak te wymienione wcześniej przeze mnie brakujące funkcje dodać do tych wyżej wymienionych komponentów?

Fotograf
02-02-2007, 11:59
A może ktoś wie, jak te wymienione wcześniej przeze mnie brakujące funkcje dodać do tych wyżej wymienionych komponentów?Naprawdę nikt nic na ten temat nie wie i nie jest w stanie pomóc?