PDA

Zobacz pełną wersję : [Poszukuję] Przeglądanie zdjęć na wzór jak w Demotwyatorach



Azot
18-11-2012, 15:02
Witam

Zastanawiam się czy do tej pory powstał owy dodatek który wyświetlałby zdjęcia z wybranego folderu w podobny sposób jak na popularnych "Demotywatorach" czyli w formie listy przeciąganej. Gdyż nie chciałbym tworzyć tego kto już to stworzył wcześniej.

Pzdr

mjmartino
18-11-2012, 17:10
Zależy jaka ma być funkcjonalność.. bo ze zwykłej galerii można zrobić.. 1 kolumna i X zdjęć w pionie ;)

mastahary
19-11-2012, 20:03
tez sie jakis czas temu rozgladalem za czyms takim i nie znalazlem. za ok 100zl mozna kupic na allegro caly gotowy skrypt do obslugi serwisu a'la demotywatory, kwejk. dziala super.

Azot
19-11-2012, 20:18
Nie chodziło mi o uruchamianie nowego serwisu a'le Demotywatory lub podobnego ale o zwykłą galerię zdjęć wyświetlającą zdjęcia w taki sposób.
Ale jak jeszcze nikt ów galerii jeszcze nie stworzył to postawie sobie za clej jego stworzenie na własne potrzeby, oczywiście go udostępnię

Pzdr

krees
20-01-2013, 23:41
Ale jak jeszcze nikt ów galerii jeszcze nie stworzył to postawie sobie za clej jego stworzenie na własne potrzeby, oczywiście go udostępnię

Hej Azot :)
Udało Ci się coś stworzyć przez te kilka miesięcy? Możesz się już czymś pochwalić?
..albo może znalazłeś już coś takiego?

Ja kilka skryptów znalazłem (.php) ale niestety nei w formie komponentu do Joomla a na tym by mi zależało - więc możesz podziel się swoimi spostrzeżeniami czy warto szukać lub pisać ;)