PDA

Zobacz pełną wersję : dj-menu menu się nie rozwija



marois
18-11-2012, 20:47
Witam
Zainstalowałem najnowszą wersję dj-menu 1.7.2, działają tylko główne pozycje menu, menu po prostu się nie rozwija(zdarzyło się że przez chwilę po najechaniu myszką widziałem pozycje podmenu). Ten sam moduł przetestowany na tym samym szablonie i tej samej wersji joomli lokalnie śmiga ok. Wszystkie ustawienia modułu lokalnie i na serwerze są takie same. Podejrzałem kod odpowiedzialny za menu wykorzystując Firebuga i jest taki sam na serwerze jak i lokalnie.
Joomla 2.5.7, szablon jp-travel stronka na serwerze home. Dziś zrobiłem jeszcze aktualizację do 2.5.8, ale też nic. Stronka www.infokostrzyn.pl

Dziudek
19-11-2012, 16:50
Problem się rozwiązał czy nadal występuję? Bo u mnie na Chrome menu działa poprawnie jeżeli chodzi o rozwijanie submenu :)

marois
19-11-2012, 19:50
Nie działa (chodzi o górne menu). Sprawdzałem też wcześniej na Chromie i nic. Ale sprawdziłem po Twoim pytanku jeszcze w IE 8 i :zmieszany: , kurcze działa.

Dziudek
19-11-2012, 19:51
Bardzo dziwne, bo u mnie na Chrome i Firefoksie działa bez problemu rozwijanie menu (z animacją), ale mam MacOS X, więc może problem występuje tylko na Windowsie.

marois
19-11-2012, 21:16
Trochę się dziś pobawiłem i okazuje się że po przejściu na jedną z zakładek w głównym menu (kontakt) menu się rozwija i działa ok. i to jest dziwne. Raczej to nie problem windowsa. Zobaczę jutro na linuxsie, a dziś spróbuję odpalić jeszcze na Operze.

Dziudek
20-11-2012, 11:25
Mi działa poprawnie na każdej podstronie, ale jeżeli np. działa po przejściu na jakąś inną podstronę to znaczyłoby, że problem występuje na stronie głównej czyli to problem ze skryptami

marois
21-11-2012, 20:38
Witam
Znalazłem przyczynę. Konflikt powodował dodatek System JB Library. Na razie go wyłączyłem i menu działa. Jak znajdę chwilkę to muszę znaleźć co konkretnie jest nie tak.