PDA

Zobacz pełną wersję : problem z Jogadgets - całkiem niezły gadżet



mayl
15-01-2007, 23:53
Witam!
Pojawił sie na mojej stronie niemiły bład. Chodził mi ładnie ten bot ale od wczoraj juz nie działa i nie wiem dlaczego ;/ odinstalowalem i zainstalowalem go ponownie ale dalej wyswietlanie zdjeć jest normalne;/ nie ma tej fajniej animacji flash ;( Nic nic z tym dodatkiem nie robilem bo tam i tak nic zrobic nie mozna. Dalej zdjecia mam w tych znacznikach {} .Gdy odinstalowalem tego bota to zdjecia sie nie wyswietlily tylko wyswietlalo sciezke do zdjecia ale po zainstalowaniu wyswietlily sie juz normalnie. No wlasnie o kliknieciu nie ma tej animacji. Czy ktos wie o co chodzi??
oto zdres strony :
Karp Team Jaroszów (http://www.karp-team-jaroszow.netarteria.pl/)

sogo
16-01-2007, 08:29
spróbuj w panelu admina wyłaczyć w konfiguracji serwisu w zakładce schowek pamięć ulotną.
pozdr.

Viking
16-01-2007, 10:29
wcześniej patrzyłeś w dobrej przeglądarce potem w IE

mayl
16-01-2007, 21:13
nigdy nie uzywam IE !

---------------------------

Witam!
Kurde ciagle nie moge sobie z tym poradzic! Nie wim o co chodzi.Dodatek niby smiga bo wszystko co dam z znacznikach {jgxtimg src:=[folder/Marysia.jpg] width:=[320]} wyswiatla sie ale nie ma animacji flash ktora wczesniej byla;/. Odinstalowalem ten dodatek i jescze raz zainstalowalem i dalej to samo ;/ naprawde nie wiem o co chodzi! Tu nie chodzi o przegladarke bo na 3 sprawdzalem . Prosze zobaczyc juz pierwsze zdjecie loga teamu powinno sie zaimowac amimacja flash a poprostu wyswietla sie na balaym tle. tu jest link na strone Karp Team Jaroszów (http://www.karp-team-jaroszow.netarteria.pl)

sogo
19-01-2007, 10:00
czy próbowałeś wyłączyć pamięć ulotną w konfiguracji serwisu? potem wyedytować artykuł z fotką i ponownie go zapisać?
pozdr.

mayl
19-01-2007, 10:06
tylko u mnie nie moge wylaczyc tej pamieci! W moim schowku jest tylko sciezka do Folder pamięci tymczasowej i Czas przechowywania (w sek.) nie ma opcji wyłączania pamieci! ;/;/

Ale obok tej sciezki znaczek a po najechani na niego informacja, że pamiec tymczasowa jest wylaczona gdyz folder cache ma zle chmody i zeby ustawic je na 755 !!

sogo
19-01-2007, 10:20
to więc zmień mu te chmody.
pozdr.

mayl
24-01-2007, 23:27
Witam!
niezaleznie od chmodów cache, dalej jogadget nie dziala.Zainstalowalem joomle 1.0.12 na localhoscie i chcialem zobaczyc o co w tym chodzi. Importowalem stara baze danych i co sie okazalo, ze na nowej joomi tez nie chodzi. Dziwne to jest trasznie! Wszedlem na strone porducenta i pobralem najnowszego jogadgets0.44a odinstalowalem stara wersje i zainstalowalem ta nowa. Oczywiscie bez publikacji pojawia sie sciezka z {} ale po publikacji zdjecia pojawiaja sie na stronie ale bez tej pożądanej animacji ;/ kurcze co mam zrobic zeby ja znów miec. Wszystko ladnie chodzilo az tu nagle cos sie stalo i nie ma animacji. Zauwazylem jak jescze chodzila, ze ladowanie flash wlaczalo sie po zaladowaniu calek strony bo gdy sie kliknelo w trakcie ladowania to zdjecie otwieralo sie standardowo na balym tle;/. Moze powodem tego ze nie chodzi mi ten gazet jest to ze dodalem do strony przedstrone z filmikiem? to moze byc powodem? kurcze napawde nie wiem o co w tym chodzi. proszę o pomoc.pozdrawiam

Witam!
Mam Joomla 1.0.11 stable PL + admin PL i od pewnego czas nie chodzi mi JOGADGETS. Czy ktoś wie jakie działanie może mi pomóc w odzyskaniu tego bota. W moim servisie ciągle dodaje zdjecia z znacznikach tego dodatku z nadzieją ze ktoś mi w końcu pomoże. MOze w powinienem odinstalowac ten dodatek i odswierzyc swoja joomle?? moze wie ktos jak to zrobic bo nigdy nie robilem reinstalki. Moze to pomoc?? Proszę panów fachowców w dziedzinie Joomla o zainteresowanie sie moim problemem bo byc może jest to blachostka i w 5 min mozna to naprawic. Napewno ktoś ma jakis pomysł na to.Proszę bardzo o pomoc! pozdrawiam!