PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z poziomami dostępu do działu kunena



Krychu__M
20-11-2012, 16:33
Witam wszystkich

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych kolegów i koleżanek. Utworzyłem sobie grupę "Użytkownik" a następnie podrzędną grupę "Kontrahent". Następnie utworzyłem poziom dostępu "Zarejestrowani" i dodałem do niego tylko grupę "Kontrahent". Zainstalowałem sobie forum kunena, zrobiłem sobie jakąś strukturę tego forum, gdzie stworzyłem sobie kategorie "Tylko dla kontrahentów". Chciałbym, żeby wszyscy użytkownicy mieli dostęp do wszystkich kategorii forum, oprócz kategorii "Tylko dla kontrahentów" gdzie chciałbym, żeby mieli dostęp tylko osoby z grupy "Kontrahent" Wszedłem sobie do danej kategorii w zakładkę "Uprawnienia", następnie wybrałem Poziom dostępu "Zarejestrowani" i myślałem, że to mi załatwi sprawę. Jednak nie. Mimo, że tworze użytkownika, który jest w grupie "Użytkownik" ale nie "Kontrahent" a i tak taki użytkownik widzi tą kategorie na forum. Jak zrobić, żeby kategorie forum "Tylko dla kontrahentów" widzieli tylko i wyłącznie użytkownicy z grupy "Kontrahent" ?


Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

Krychu__M
01-12-2012, 23:43
Już rozwiązałem problem, a przynajmniej wiem dlaczego tak jest i chciałbym wszystkich uprzedzić, którzy mieliby ten sam problem, że Kunena, jak raz sie stworzy uprawnienia dla danego użytkownika to już później ich zmiana nie ma wpływu na kunene.