PDA

Zobacz pełną wersję : Przypisanie modułu do pozycji menu.



Gr3go5
20-11-2012, 18:39
Witam,

Chciałbym przypisać moduł do pozycji menu (Dj Multi Tree Menu) tak aby po kliknięci w link w contencie wyświetlał się tylko moduł.
(oczywiście wraz z menu górnym, footerem itd.)
Przy wyborze ,,typu pozycji menu ,, nie widzę takiej możliwości

Chciłbym np. mieć moduł zakładki przypisany do pozycji Linki w menu , oraz moduł Simple Email Form przypisany do kontaktu.

Mam nadzieję że dość jasno dopisałem to o co mi chodzi.

Dziękuje za pomoc

Winnetou
20-11-2012, 19:06
http://www.softdesign-studio.pl/cms-joomla/administracja/advanced-module-manager

Pawelo31
20-11-2012, 19:06
umieść moduł w artykule i stwórz odnośnik w menu do tego artykułu
jak wstawić moduł w artykule jest na stronie http://wiki.joomla.pl/index.php/Modu%C5%82_w_artykule

Gr3go5
20-11-2012, 20:30
@pawel25 dzięki za szybką odpowiedz. Próbowałem twojej metody. Niestety modul w dalszym ciągu wyświetla się inaczej niż jak gdyby do przypisać do odpowiedniej pozycji na stronie. Tzn. normalnie w artykułach mam białe tło i cały moguł przyjmuje style właśnie artykułu. Gdy jednak dodaje moduł do konktetniej pozycji to wpadowuje się on w style całej strony.

@Winnetou dzięki za propozycje oprogramowania. Napewno bardzo się przyda, ale czy w wersji darmowej jest możliwość o jaką mi chodzi? Muszę chyba trochę dłużej w tym pogrzebać bo dalej niemogę do tego dojść.
W kreatorze Menu przy wyborze typu pozycji menu, nie pojawiła się żadna nowa opcja związana z Advence Module Menager, a w samej konfiguracji modulu (zakladek) już po przez AMM są opcje o przypisaniu modulu do danej pozycji w menu ale nie widzę odpowiedniej opcji o jaką mi chodzi.
Pytanie: Jak to rozpykać , co ew. wybrać jako typ pozycji menu w połącznieu z AMM ?

spooxmobile
20-11-2012, 21:10
uzyj Component Blank, zeby po kliknieciu zwrocilo strone bez komponentu,
i na docelowej stronie wstaw modul do pozycji szablonu co ci odpowiada.

Gr3go5
21-11-2012, 18:16
Problem dalej otwarty. Po zainstalowaniu Component Blank, ta ,,pusta strona,, dalej zawieta content. Wygląda to jak pusty artukuł. Zaznaczone na zdjeciu kolorem czerwonym. I tego właśnie chcę się pozbyć.

6119

spooxmobile
21-11-2012, 21:49
cze,

a to nie jest problem komponentu, tylko sszablonu. Component Blank zwraca nic. jezeli cos jest to jest na szablonie. ten link nie dziala. nie moglem nic zobaczyc. podaj jakiegos linka, pomoge ci

Gr3go5
22-11-2012, 16:37
6122
załącznik 2
ps. u mnie wczorajszy załącznik otwiera się normalnie.

Gr3go5
25-11-2012, 16:53
Witam ponownie,
Z powyższy problemem się uporałem, usuwając odpowiednie wpisy w pliku css.