PDA

Zobacz pełną wersję : Adsmanager przestał działać (Joomla 2.5.8)



armez
22-11-2012, 14:50
Witam, mam problem.

Adsmanager przestał po prostu działać. Aby zobaczyć co się dzieje, wejdźcie tutaj: pracastala.pl w zakładkę w ogloszenia. Jest pustka, jak chcę zobaczyć źródło strony, też pustka. Nic nie było robione. Jeszcze wczoraj dodawało się ogłoszenia.

- - - Updated - - -

Dodawanie ogłoszeń przez panel admina działa poprawnie.

- - - Updated - - -

Jeśli nie uda się tego naprawić, to oczywiście spróbuję przywrócić kopię witryny, ale najpierw chciałbym spróbować dowiedzieć się, co się stało.

- - - Updated - - -

Sprawdziłem też bazę danych, są tam ogłoszenia.

trzepiz
22-11-2012, 15:44
Spróbuj wyczyścić cały cache strony .. Możesz także na chwilę przełączyć szablon i sprawidzć czy działa poprawnie.

armez
22-11-2012, 19:39
Zrobiłem obie rzeczy, niestety nie działa nadal.

armez
22-11-2012, 22:33
Ewolucja sprawy. Strona działała jeszcze wczoraj. Wgrałem kopię z nocy z przedwczoraj na wczoraj (zarówno bazę, jak i pliki) i nadal nie działa. Więc chyba trzeba szukać przyczyny w hostingu. A wy co myślicie?

palyga007
22-11-2012, 22:37
myślicie, aby zrobić kopię na localhost dać display_errors na on i zobaczyć co sie wyświetla.
Ew zerknąć w logi serwera.

armez
23-11-2012, 19:51
Właśnie wszedłem na konto hostingowe i widzę, że display_errors cały czas jest włączone. Nadal problem nie rozwiązany.

armez
23-11-2012, 23:52
Problem rozwiązany. Zrobiłem nową instalację joomla, zainstalowałem parę dodatków, który już były w starej wersji i połączyłem ze starą bazą danych (ale zainstalowałem na innej bazie danych, połączyłem ze starą dopiero po instalacji przez plik configuration.php).