PDA

Zobacz pełną wersję : FacileForms a gdzie wartości?



zergoth
16-01-2007, 13:55
Witam
Po obejrzeniu filmu z instrukcjami do ff zalorzylem swoj wlasny formularz.
W formularzu ustawilem kilka pól statycznych (do opisów pozostalych pol), kilka pol typu tekst i jednego typu pole tekstowe. Po zatwierdzeniu przyciskiem dostaje wiadomosc o systemie, przegladarce ip, kilku innych niepotrzebnych danych i niestety tylko jedne dane z tych ktore umiescilem w formularzu. Co powinienem zrobic zeby otrzymywac wszystkei dane ktore chcialem otrzymac.
Pozdrawiam

Dylek
16-01-2007, 19:23
Cos zle musiales obejrzec ten film :) Pewnie pokrywaja Ci sie nazwy pol - dlatego nie splywaja dane mailem.

zergoth
16-01-2007, 21:04
Dzięki Dylek, teraz działa. Masz racje miałem taką samą nazwę dla pola tekstowego jak i dla pola statycznego tekstu/html. Dziwne jest tylko to ze dotyczyło to także pola telefon a te jednak było wysyłane.
Kolejne moje pytanie czy można się jakoś pozbyć tej treści która jest dołączana ewentualnie zamienić ją na własną

Dylek
16-01-2007, 22:18
Jakiej tresci?

zergoth
17-01-2007, 09:04
Chodzi mi o dane dołączane do maila takie jak te podane nizej

Submitted at: 2007-01-16 20:50:04
Submitter IP: 83.9.34.196
Submitter provider: Unknown
Submitter browser: MS Internet Explorer 6.0
Submitter operating system: Windows XP

Dodatkowe moje pytanie to czy jest mozliwosc zeby dane które otrzymuje na maila miały jakąs inna postac niz zwykły tekst? Mam np na mysli zeby przychodziły w jakiejs tabelce albo według wzoru wypełnianego formularza.

Dylek
18-01-2007, 19:40
Grzebnij w ktoryms pliku i wytnij z kodu to, co Ci nie pasuje. Nie pamietam ktory to plik i szczerze mowiac nie chce mi sie szukac - znajdziesz na bank :)
Co do wzoru, w jakim przychodzi mail - sprobuj go zdefiniowac wlasnie w tym pliku, w ktorym jest wzorzec maila z raportem.