PDA

Zobacz pełną wersję : Kopiowanie strony



tokasmart
23-11-2012, 20:09
Witam

Na początku napiszę o co mi chodzi i na koniec w czym problem.

Mam na serwerze stronę działająco wszystko fajnie elegancko i chcę skopiować tą jedną na 4 inne domeny tzn. zależy mi żeby pod 4 różnymi adresami w finale były 4 takie same strony, następnie pozmieniam e-maile i logo - To wszystko do szczęścia mi potrzebne.

Problem mam taki żę wszystkie 4 strony są zależne od siebie, chociaz na serwerze są w innych katalogach i pod innymi nazwami gdy coś zmienie w jednej z tych stron automatycznie zmiana taka zama zachodzi w 3 innych stronach.
Strony skopiowałem w taki sposób że klikałem na serwerze na domenie którą chciałem skopiować Kopiuj i tworzyłem nowy adres - teraz mam 4 katalogi z 4 stronami pod 4 domenami ale zachowują się wszystkie strony zależnie od siebie.

Jak mogę zrobić, żeby strony były niezależne? Inaczej skopiować czy o co come on?
Wiem że dla większości to pytanie laika ale nie mam innego wyjścia i nie znam się w takim stopniu żeby coś kombinować.

Drugą sprawą jest to że chcę logo zmienić i favicon - kombinuje na różne sposoby - podmieniam pliki, usówam i ładuje od nowa i nie mogę zmienić ani loga ani favicon czy to wina leży po tej samej stronie co wyżej napisany problem?

Proszę o pomoc - bądźcie wyrozumiali :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam
tokasmart@gmail.pl
gg: 15541574

Bazyl
23-11-2012, 20:14
Witam,

Strony masz 4, ale jedną bazę.
Stwórz pozostałe bazy, skopiuj do nich główną i pozmienaj dostępy bazy w configuration.php