PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z jakąś wtyczką



Vobo
26-11-2012, 20:30
Cześć,

Mam ogromny problem - i nie chodzi tu niestety o szablon. Nie wyświetlają mi się prawidłowo moduły, które powinny się poruszać (nie poruszają się), css mapka od niejakiego Łukasza, a dzisiaj dodatkowo odkryłem, że przy dodawaniu oferty w sobipro nie ma żadnego guzika potwierdzającego - np 'dodaj' czy 'dalej'. Tzn mogę wypelnić wszystkie pola, ale nie mogę jakby zatwierdzić tego wszystkiego. Co więcej- pomimo tego, że ustawiłem w sobipro edytor wizualny w paru opcjach- wyświetla się prosty :/. Co to takiego? Java?

Próbowałem na innych szablonach i to samo, serwer też ok, więc to musi być kwestia tej strony i plików jej.

palyga007
26-11-2012, 22:08
bez linku do strony jesteśmy bezradni.

Vobo
26-11-2012, 22:39
http://jobbuilder.pl/ stronka w fazie budowy, więc nie oceniać :-)

palyga007
26-11-2012, 22:49
To jeszcze napisz co tam ma latać, fruwać, mrugać czy robić cokolwiek innego. Jak jest wyłączone to włącz.

Vobo
27-11-2012, 08:43
partnerzy to slider, tam gdzie wyświetlają się nazwy województw powinna wyświetlać się mapa css, nie ma guzika do zatwierdzenia wysyłania ofert w sobi2 oraz nie wyświetla się w formularzach sobi edytor rozszerzony, pomimo tego, że został taki zaznaczony :-)

Vobo
28-11-2012, 09:38
ponawiam grzecznie pytanie/prośbę o identyfikację problemu :-)

Vobo
08-01-2013, 13:39
Witam,

Zidentyfikowałem problem chyba... wydaje mi się, że mam podmieniony plik, który odpowiada za javę ogólnie na stronie. Może ktoś mi powiedzieć gdzie taki plik się znajduje i jaki prawidłowy powinien być?? Która wersja etc: -)

pikaska
30-01-2013, 17:09
Mam ten sam problem, nie działają mi jedynie przy Panoramie firm na SobiPro moduły ze zmieniającymi się reklamami, na wszystkich innych zakładkach jest ok. Www: http://www.gazetka.pro-linuxpl.com/index.php?option=com_sobipro&sid=1&Itemid=158
Jak klika się na HOME i inne zakładki - jest ok.
Czy ktoś ma pomysł jak to poprawić? Aha, strona na Joomla 1.5. Wszytko inne śmiga poprawnie.