PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przywrócić serwis postawiony na Joomli?



Fotograf
16-01-2007, 21:47
Przez własną nieuwagę usunąłem przez FTP wszysktkie pliki z katalogu głównego witryny oraz katalog zipimpor. Czy da się to wszystko jeszcze jakoś przywrócić, aby witryna powstała w stanie sprzed usunięcia wspomnianego katalogu i plików? Jeżeli tak, to jak to zrobić?Już teraz, z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Dylek
16-01-2007, 22:10
Skorzystaj z kopii zapasowej

Fotograf
16-01-2007, 23:34
Skorzystaj z kopii zapasowejA w jaki sposób? A pytam dlatego, że chociaż mam postawione 3 serwisy na Joomli, to jednak używam tego CMS-a od niedawna i jeszcze nic takiego mi się nie przytrafiło. Nie wiem więc za bardzo jeszcze ja tą kopię zrobić, a później jak z niej przywrócić serwis. Jest gdzieś może jakiś materiał o tym do poczytania? Jeżeli tak, to bardzo proszę o jakieś "namiary". Z góry dziękuję bardzo.
Czy pomoże coś na to ponowna instalacja Joomla na dotychczasowej bazie danych?

Dylek
18-01-2007, 19:42
Wgraj ponownie pliki z katalogu gdzie masz serwis + baze danych - obie rzeczy z kopii zapasowej.
Czy pomoze ponowna instalacja? Cos na pewno da, ale to nie do tego sluzy.

Fotograf
18-01-2007, 21:06
Wgraj ponownie pliki z katalogu gdzie masz serwisNo właśnie pliki z tego katalogu wykasowałem przez co rozwaliłem sobie właśnie cały serwis.

+ baze danych - obie rzeczy z kopii zapasowej.Nie zdążyłem zrobić żadnej kopii zapasowej, niestety.A przede wszystkim nie zdążyłem zrobić żadnej kopii zapasowej z tymi wykasowanymi plikami. I tu jest problem. Kopię zapasową bazy danych mogę jednak zrobić przy pomocy phpMyAdmina.

Fotograf
29-01-2007, 17:52
Zrobiłem kopię zapasową bazy danych. Następnie zainstalowałem ponownie Joomla ze wszystkimi komponentami i modułami, jakie były poprzednio, a później poprzez phpMyAdmina zaimportowałem tą bazę danych z kopii zapasowej. Nadal jednak nie mogę uruchomić strony. Pojawia się następujący, poniższy komunikat, z którym nie za bardzo wiem co zrobić:

DB function failed with error number 1146
Table 'gfcmg.gfcmgsession' doesn't exist SQL=SELECT session_id FROM gfcmgsession WHERE session_id = '347397841b87fb899583c8a3bf3f2218'
SQL =
SELECT session_id
FROM gfcmgsession
WHERE session_id = '347397841b87fb899583c8a3bf3f2218'