PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla Rockettheme-problemy



kordix
27-11-2012, 21:37
Witam.

Oto parametry strony.
Joomla 1.5.15
Wersja PHP- 5.217

Rocket Theme to taki bardziej rozbudowany szablon strony.
Możecie zobaczyć:
http://studiosmart.pl/
Problem polega na tym że na Chrome strona zupełnie się rozsypuje, a na innych przeglądarkach ucina mi się logo, mimo że ustawiłem wyraźnie w css odpowiedni wymiar.

Najgorsze jest to co się dzieje na Chrome. Bynajmniej u mnie tak jest. A możecie mi powiedzieć jak to działa u was?

Bazyl
27-11-2012, 21:46
Joomla 1.5.15
Gratulacje! Joomla! 1.5 ma juz numerek 26!
Pewnie chcesz zobaczyć taki obrazek, po włamaniu (http://www.piotrkwiatkowski.pl/blog/joomla/item/16-aktualizacja-joomla-by-nie-stracic-strony)...

LepszaStronaMuzyki
27-11-2012, 22:05
1. to logo jest ucięte... nawet jeżeli masz je w oryginale na serwerze pełne,...
2. aby logo wyświetlało w pełni musisz zmodyfikować ustawienia css w szablonie by "miejsce" na logo było większe..
3. to co Bazyl podał wziąłeś wersję z kosmosu... nawet na stronie joomla.pl jest SPOLSZCZONA wersja 1.5.24! a ty wyskakujesz z 1.5.15..
4. strona rozsypuje się na chromie w przypadku tego szablonu , a jeżeli chodzi o inne szablony.. czy nadal strona się rozsypuje? < może coś w szablonie popsułeś?

kordix
28-11-2012, 18:09
Dzieki za szybką odpowiedź

Dobra css logo musiałem zedytować w jeszcze jednym miejscu, teraz działa.

Inne szablony działają, ale w tym naprawdę nic nie robiłem, przez tydzień nie wchodziłem na stronę - wszedłem i zobaczyłem to co widzę.

Postaram się to zauktalizować tylko muszę to ogarnąć mam wyznaczony termin do zrobienia tej strony.

LepszaStronaMuzyki
28-11-2012, 20:32
// po co cytujesz cały poprzedni post?!

jeżeli dużo na stronie jeszcze nie zrobiłeś... postaw stronę na nowo bez aktualizowania :) to fajnie że logo poszło.. z szablonem może być coś nie tak ale dziwne że pod chromem nie działa bo to raczej IE krzaczy wszystko.. może coś w chromie nie tak działa?(nieaktualny)