PDA

Zobacz pełną wersję : [Joomla 2.5.8] Przeglad artykulow glownej kategorii wraz z podkategoriami



Bohyn
27-11-2012, 21:53
Witam,

mam nadzieje ze dobry dzial wybralem:)
A oto moj problem:
Stworzylem sobie kategorie aktualnosci, w niej mam 3 podkategorie kolejno nazwane: nauka, sport, kultura. W joomla 1.5 aktualnosci byly moja sekcja wiec wybieralem przeglad artykulow sekcji w menu i mialem wszystkie artykuly z tych kategorii. Wygladaly mniej wiecej tak: tytul, troche tresci, czytaj wiecej. i tak kilka artykulow.
Przesiadlem sie na joomle 2.5. Wybieram przeglad artykulow z kategorii w moim menu, wybieram kategorie nadrzedna aktualnosci i zamiast mi wyswietlac artykuly z tych trzech podrzednych kategorii to mam spis kategorii: nauka, sport, kultura. Przy czym jesli wybiore przeglad artykulow kategorii i wybiore kategorie podrzedna to mam uklad artykulow jaki chcialem.

Teraz moje pytanie. Da sie jakos to ustawic zeby byly widoczne artukuly z tych trzech kategorii? Trzeba instalowac dodatkowe moduly do joomli? Jak tak to jakie?

Z gory dzieki za odpowiedz. Jesli cos namotalem w tlumaczeniu i cos nie jest zrozumiale, to moge opisac wiecej.

bogdanbojarski
27-11-2012, 22:11
W komponencie Artkuły ikonka Opcje zakładka Zakładka kategoria opcja poziomów podkategorii Wszystkie

Bohyn
28-11-2012, 11:46
Ok dzieki, zrobilem.
A bylo to tak:
Gorne menu "Artykuły" -> rozwija sie to naciskam "Kategorie" --> tam po prawej ikonke "Opcje" ---> Wybieram z nowowyswietlonego okiena "Przegląd/Wyróżnione" --> a tam na dole we "Włącznie z podkategoriami" ->WSZYSTKIE

Problem rozwiazany, mozna temat zamknac:)

A.Mason
02-12-2012, 04:39
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Czy ktoś ma może wiedzę/podejrzenie, z czego może wynikać to, że pomimo zastosowania powyższych ustawień zarówno w globalnych jak i indywidualnych (i wyczyszczenia cache) w przeglądach artykułów nie wyświetlają się mi podkategorie? Od jakiegoś czasu szukam niemal po omacku.