PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przypisać artykuł do menu ?



thc
28-11-2012, 20:25
Witam,
co on porobili w tej Joomli 2.5 , że nie mogę przypisać artykułu do menu ? W J! 1.5 było to proste stworzyłem sobie menu.. następnie kilka pozycji w tym menu.. następnie kilka artykułów i przypisałem sobie po artykule do każdej pozycji w menu.. A tutaj w J! 2.5 męczę się już 2 h i ni huhu nie mogę przypisać artykułu do danej pozycji w menu. Nawet jak tworze pozycje menu to "typ pozycji menu" - nieznane i nie mogę wybrać ;/

zwiastun
28-11-2012, 20:30
W jaki sposób tworzysz sobie kilka pozycji menu, a potem dopiero chcesz "przypisać sobie po artykule do każdej pozycji menu"? Piszesz o czymś w Joomla absurdalnym!
W tej mierze poza drobnymi zmianami wyglądu wszystko jest tak samo, jak w Joomla 1.5

thc
28-11-2012, 20:47
no ok mam już artykuły teraz tworze menu i chcę do tego menu przypisać sobie artykuł.. ale nawet nie ma takiej opcji do wyboru

trzepiz
28-11-2012, 20:51
To kliknij teraz przycisk "Wybierz" przy "Typ pozycji menu" i zobacz co się stanie :)

thc
28-11-2012, 20:54
Dzięki kolego też na to wpadłem tylko, że niestety nie dzieje się NIC

trzepiz
28-11-2012, 20:57
Sprawdź na innej przeglądarce .. Coś mi się wydaje, że masz jakiś problem z "wyskakującymi" okienkami .. Powodem może być przeglądarka, problemem może być też jakiś problem na Twoim zapleczu witryny. Czy to najnowsza wersja Joomla! linii 2.5 ? (czyli 2.5.8) ?

PS: Przy okazji - jakiej używasz przeglądarki i jaka jest jej wersja ?

thc
28-11-2012, 21:04
No tak.. na to nie wpadłem.. rzeczywiście problem tkwi w firefoxie.. Ale to najnowszy firefox.. Przetestowałem na Chrome i wyskakuje popup z wyborem typu menu a w FF nie.. Jeśli chodzi o J! to 2.5.8. W opcjach FF miałem zaznaczoną opcję "zablokuj wyskakujące okna" . Dzięki wielkie kolego za pomoc !! Problem rozwiązany