PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria Joomla! 1.7



ALEKSIEJ78
28-11-2012, 21:57
Witajcie,

Na wstępie - nie jest to moja strona i osoba zarządzająca stroną w żaden sposób nie chcę migrować do Joomla! 2.5.x. A więc proszę nie pisać bym migrował natychmiast :) Bo bym to dawno zrobił.

Ale generalnie wróćmy do tematu, staram się najprostszą na świecie galerię ustawić i pod tą starą wersję 1.7 każdy się po kolei sypie. Miałem stare dodatki do 1.7 a więc myślałem, iż będę mógł z nich skorzystać - niestety nie.

Może posiada ktoś instalkę sigplus lub innej prostej galerii pod Joomla! 1.7 i mógłby mi podesłać?

Jeżeli nie, to może doradźcie co z tym fantem zrobić:
http://prokarton.org/pl/galeria

Dzięki z góry.

tomaszek83
29-11-2012, 08:47
Najlepiej nic nie robić. Poczekać aż strona zostanie zaatakowana, a następnie powiedzieć osobie zarządzającej stroną że to jest właśnie efekt nieaktualizowania Joomla. Jak czytam takie posty to nóż w kieszeni się otwiera. Po kij podejmować się robienia czegoś dla kogoś skoro ten ktoś jest mądrzejszy i wie wszystko lepiej.

Joomla 1.7 to wersja bardzo dziurawa i nie do końca działająca poprawnie więc nie dziw się że masz takie efekty z rozszerzeniami. Nikt już chyba tego nie wspiera.

ALEKSIEJ78
29-11-2012, 11:40
Witaj Tomaszek, ależ ja na prawdę to wszystko wiem.
Jednakże jeżeli ktoś coś chce, to mu się to wykonuję i tyle. Jeżeli nie docierają do niego aspekty bezpieczeństwa, to nie jest mój problem. Mi jedynie chodziło o to, czy ktoś ma starą wersję dodatku typu sigplus, bym to zainstalował. Jeżeli nie to oczywiście to odpuszczam.

pawelSafiStudio
29-11-2012, 12:13
A nie prościej napisać do autorów dodatku ?

ALEKSIEJ78
29-11-2012, 13:33
pawelSafiStudio - czasami najprostsze rozwiązania nie wpadają człowiekowi do głowy :) faktycznie, tak zrobię.