PDA

Zobacz pełną wersję : Nawigacja stron w widoku kategorii K2



ficun
03-12-2012, 21:35
Witam. Używam joomla 2.5 i modułu K2.

Mam problem ze znacznikami: START/ poprzednia / następna / zakończenie.
Kiedy po przekroczeniu danej ilości artykułów tworzy się podział na strony w/w odnośniki nachodzą na siebie. Chciałbym was prosić o radę jak można je rozszerzyć tak żeby docelowo uzyskać efekt jaki jest np. na stronach typu demotywatory czy kwejk


A teraz wygląda to tak:
6148

zwiastun
03-12-2012, 21:49
Na tym obrazku byłoby trudno dokonywać jakichkolwiek zmian. A na podstawie obrazka jeszcze trudniej.
Jeśli szablon jest dostosowany do K2, to pasek nawigacyjny wyświetlany jest poprawnie. Jeśli nie jest, to zapewne trzeba dostosować CSS.

ficun
03-12-2012, 22:01
No tak - tylko nie mogę podać linka do strony bo narazie mam ją tylko na MovAmpie na kompterze.
A jeśli chodzi o css to gdzie mogę to znaleść - w plikach css szablonu czy w plikach css samego K2?

ficun
04-12-2012, 17:42
Zauważyłem że jak ustawie podstawowy szablon joomla to paginacja wygląda normalnie (nic na siebie nie nachodzi). Także z tego wynika że w szablonie który stworzyłem (za pomocą artisteer) tkwi problem. Tylko co może być za to odpowiedzialne?
Jeżeli ktoś wie czy coś trzeba zmienić w css czy w jakimś pliku php to bardzo proszę o pomoc bo niestety ja się na tym praktycznie nie znam :(

A tak wygląda to na podstawowym szablonie joomla - i chciałbym żeby tak wyglądało u mnie