PDA

Zobacz pełną wersję : Stowarzyszenie poszukuje wolontariusza do wykonania strony/portalu...



torkat
04-12-2012, 20:08
Witam
Stowarzyszenie VERBA VERITATIS poszukuje wolontariusza do stworzenia strony/portalu.
Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na rzecz osób pokrzywdzonych przez urzędy i instytucje rządowe,
szczególnie przez Sądy, Prokuratury, Policję, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne,
Służbę Wywiadu Wojskowego, Służbę Kontrwywiadu Wojskowego, Urząd Celny, Urząd Kontroli Skarbowej,
Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Pomagamy osobom i firmom, które zostały pomówione o czyny, których nie popełniły a wobec których toczą się postępowania
lub zapadły decyzje administracyjne lub wyroki sądowe.
Niejednokrotnie jesteśmy ostatnią deską ratunku lub jak kto woli brzytwą, której chwyta się tonący.
Dzisiaj jesteśmy szanowanymi obywatelami uczciwie wykonującymi swoje obowiązki, niekiedy w w/w instytucjach a jutro o 6:00 stajemy się zwykłymi przestępcami zakutymi w kajdany i w świetle kamer lub nie prowadzeni przez kolegów zostajemy osadzeni w areszcie.
Jesteśmy jednymi z nielicznych, którzy w takich okolicznościach potrafią się przeciwstawić takim metodom.
To chcielibyśmy umieszczać na stronie.
Chętnych proszę o kontakt svv@onet.pl lub na http://www.facebook.com/stowarzyszenieverbaveritatis (http://www.facebook.com/stowarzyszenieverbaveritatis#!/stowarzyszenieverbaveritatis/info).
Pozdrawiam
Artur Nowakowski

mjmartino
05-12-2012, 12:56
Witam
A jakie macie doświadczenie ? ewentualne sukcesy wygrane sprawy itd ?

zwiastun
05-12-2012, 14:01
@mjmartino: a co to ma wspólnego z Joomla i z prośbą? :)

mjmartino
05-12-2012, 14:29
@zwiastun ma wspólnego bo jeśli organizacja istnieje od wczoraj to ja porywać się z motyką na słońce nie będę pomimo że jestem pomocny... Więc dla mnie to ważne informacje.
Konkretna w czynach fundacja będzie wiedziała co che i nie będzie wybrzydzać że tak to ujmę brzydko ;)

zwiastun
05-12-2012, 16:12
Rozumiem. Ale to informacje, które można uzyskać w bezpośrednim kontakcie. Przyznasz, że to forum nie jest odpowiednim miejscem do prezentowania dorobku fundacji.

torkat
05-12-2012, 17:37
Witam
Wybrzydzać nie będziemy :)
Sprawy jakie prowadzimy są przeróżne i raczej się nie chwalimy osiągnięciami. Niektóre sprawy są banalnie proste a niektóre bardzo skomplikowane. Nie robimy szumu wokół tematu jak to czyni Rutkowski przy każdej okazji. To nie pomaga a wręcz utrudnia. Potrzebna jest strona, na której taki laik jak ja będzie mógł coś napisać czy wrzucić jakiś plik. Gdzie każdy jak wejdzie będzie wiedział jak się z nami kontaktować. Strona nie będzie służyć do eksponowania prowadzonych przez nas postępowań. Tak jak napisałem na górze jesteśmy tymi, do których zwracają się Ci, od których się już prawie wszyscy odwrócili.
Pozdrawiam