PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z konfiguracja



lipa87
08-12-2012, 14:05
Z racji tego, iż jest to mój pierwszy post na tym forum - Witam wszystkich forumowiczów.
Mam pewien problem z joomla 2.5.7 mianowicie stworzylo mi sie takie cos:
http://www. transferfactor.info .pl/ transfer-factorclassic/8-produkty-podstawowe
Nie jest to artykulem - nie ma w artykulach (poza tym nie dodawałem tego), ogolnie to nigdzie nie moge tego znalezc i nie wiem skad sie wzielo :podstep:
Moja prośba do doświadczonych forumowiczów jak to usunąć lub najlepiej zmienić (dobrze sie spozycjonowalo) i gdzie to znalezc :)?

Gall Anonim
08-12-2012, 15:20
Ewidentnie przegląd artykułów a kategorii 8-produkty-podstawowe
- a formatowanie - cóż - jaka wielkość obrazów - jak sformatowane tabele - tak się wszystko wyświetla
Zmień konfigurację domyślną przeglądu i będzie ok, ale to raczej pytania do Powered by: Softdesign Studio
Pzdr

lipa87
08-12-2012, 15:53
A mógłbyś mi powiedzieć jak to zrobić tzn. zmienić konfigurację domyślną przeglądu (każdy kiedyś się uczył, a ja już wymiękam - wszystko już pozmieniałem w ustawieniach bo nie tak było jak trzeba, a ten problem mnie przerasta :( )
Pytanie do softdesign studio oczywiscie nie jedno zostalo wyslane, ale niestety nie poszła za tym poprawa tej stronki - no i z problemem pozostałem sam :(