PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc wdrożenia się w Joomlę



snemei
11-12-2012, 11:14
Cześć,

Zwracam się do was z pytaniem, mianowicie chciałbym sie wdrożyć w system Joomla (wersja obecna) poszukuję osoby, która wprowadziłaby mnie w technicznie w możliwoście tego CMSa zarówno od strony panelu administracyjnego ale również i developerskiej (czyli zmiany ustawienia bloków, kształtów, styli itp.). Doświadczenie z programowania aplikacji webowych posiadam więc od zera byśmy nie startowali :), nie mam jedak doświadczenia z Joomlą, a chciałbym umieć coś stworzyć. Ze wstępnych na szybko potrzeb to: forum, blogi, profile użytkowników, galerie zdjęć i filmów, umiejętność zarządzania tym wszystkim od strony adm, tworzenie własnego szablonu itp. Liczę na osobę posiadającą bogate doświadczenie z tym CMSem, która w sposób poukładany i etapowy wdroży mnie w Joomlę oraz wszelkie niezbędne dodatki rozszerzające jej możliwości. Jako, że jesteam z Wawy poszukuję osoby również z tego miasta. Ewentualne pytania i propozycje cenowe prosze kierować na priv.

Pozdrawiam
Robert

PeFik
11-12-2012, 18:15
Z tego co widzę, problemem jest dobór odpowiedniach komponentów, bowiem tylko w ten sposób uzyskasz profile, blogi, galerie i pozostałe rzeczy, które wymieniłeś.
Przy okazji rzuć okiem na JomSocial oraz Community Builder - oba oferują coś w tym guście, czyli bez extra programowania.

Pawelo31
11-12-2012, 23:04
wprowadziłaby mnie w technicznie w możliwoście tego CMSa
heh
na youtube masz tutoriale

snemei
12-12-2012, 08:24
PeFik (http://forum.joomla.pl/member.php?4845-PeFik) - potwierdzę Twoją opinię, faktycznie brak wiedzy w zakresie możliwości modułów (przykładowo, które wymieniłeś) powoduje nieświadomość możliwości Joomla. Zainteresował mnie JomSocial z tego co widzę jest komercyjny, no coż trzeba będzie zaryzykować :). Temat zamykam.