PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba- problem przy rozpakowaniu pliku .jpa



Marcoo
12-12-2012, 10:05
Strona jest na Joomla 15.26, wersja Akeeba backup 3.4.3.
Wykonuję backup strony, wszystko wydaje się OK, prces tworzenia kopii zakończony sukcesem. Kiedy próbuję rozpakować plik jpa przy pomocy Akeeba wizard otrzymuje komunikat "File not open". Następnie czy kliknę OK, czy Cancel program się zamyka. Próbowałem kilka razy robić backup i rozpakowywać i to samo. Gdzie szukać problemu ?

6176

trzepiz
12-12-2012, 11:03
Czy problem występuje tylko przy Akeeba eXtract Wizard ? Czy jak rozpoczniesz proces odzyskiwania z pliku JPA przy pomocy kickstart.php to problem także występuje ??

Marcoo
12-12-2012, 13:04
Nie próbowałem Kickstart-a . Ale kiedyś wcześniej korzystałem z Ackeeba wizarda i nie było żadnych problemów.

zwiastun
12-12-2012, 13:08
Jak pobierałeś plik z serwera? Możliwe, że uległ uszkodzeniu podczas transmisji.
Spróbuj rozpakować za pomocą kickstart.php. Jeśli błąd się powtórzy - powtórz kopię zapasową. Ewentualnie poprzedź ją ponowną automatyczną konfiguracją komponentu.
Spróbuj zmienić format pliku wynikowego na .zip lub jps (ten jest szyfrowany)

Marcoo
13-12-2012, 20:59
Wykonałem ponownie automatyczną konfigurację Akeeba, zmieniłem format na ZIP. Owszem, tym razem się rozpakował (7zip) ale ikony plików mają symbol "zegarka", zdaje się to oznacza uszkodzenie bo w żadnej instrukcji nie znalazłem co to oznacza. Próbowałem na JAMP-ie ale otrzymuje komunikat: "You don't have permission to access /site-www.xxxx.pl/ on this server."

trzepiz
13-12-2012, 21:13
Marcoo - a możesz mi gdzieś tą swoją kopię (plik zip lub JPA) wystawić, żebym to mógł sprawdzić u siebie na JAMP ? Jeśli tak - to pisz śmiało na PW.

Marcoo
29-12-2012, 00:20
No więc dziwna rzecz. Po wykonaniu ponownej autokonfiguracji Akeeba i wykonaniu backupu plik jpa rozpakował się poprawnie wizardem. Ale próba postawienia strony na Jampie z kopii kończy się komunikatem, że brak dostępu na tym serwerze. Inna stronka postawiona na tym samym Jampie z backupu na tym samym hostingu i także na J 1.5 wstała bez problemu.