PDA

Zobacz pełną wersję : PhocaGalery ukryta kategoria - zdjęcia widoczne



Req
13-12-2012, 11:36
Witam;

Mam kilka zdjęć wrzuconych do kategorii Phoca. Chciałbym wyświetlać te zdjęcia w artykule lub opisie kategorii, natomiast nie chciałbym, żeby się ta galeria pokazywała w liście galerii, którą mam. Chciałbym aby w artykule pojawiały się małe zdjęcia (miniatury a po kliknięciu na nie można było zobaczyć duże zdjęcie - standardowy pokaz z Galerii Phoca).

Osadzam w artykule zdjęcie za pomocą standardowo kodu: {phocagallery view=category|categoryid=30|imageid=2440|float=lef t}. Jeśli ukryję galerię zdjęcia w artykule znikają - logiczne.

Ale jest moduł do pokazu zdjęć, który wykorzystuje: Phoca Gallery Slideshow Nivo, działa bez problemu, wyświetla zdjęcia z kategorii przy której widnieje status - Nieopublikowana.

Czy macie jakiś pomysł jak to rozwiązać z wykorzystaniem gotowych modułów lub wtyczek? Dodać zdjęcia bez przypisania do galerii ?

Najszybciej jak ukryć kategorie w pozycji menu: Widok Lista kategorii Galerii Phoca, ale tak, żeby zdjęcia z tej kategorii można było osadzać w artykułach.

Mam to na Joomli 2,5

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Req
04-06-2013, 15:08
Nikt nie pomógł...

Sposób jest taki, że tworzymy użytkownika i tylko jemu dajemy uprawnienia do przeglądania tej kategorii, pozostali nie będę widzieli

tyle mi przyszło do głowy...

zwiastun
04-06-2013, 15:17
Nie żartuj, SIG, SigPlus, SIGE