PDA

Zobacz pełną wersję : Remository 3.22PL - pobieranie plików bez logowania??



Sebuss
26-01-2006, 11:43
Czy to możliwe, sprawdzałem już wszędzie, ale nie umiem znajść funkcji odpowiedzialnej za to, we właściwościach kategorii plików znalazłem "Grupa z pozwoleniami" i jest ustawione "All Registered User". Mam tylko to na liście. Jak można zmienić aby uzyskać "All User"??????????

Aha jeszcze pytanko gdzie znajde opcje do ustawienia ilości wiadomości na stronie głównej, jak na razie mam wyświetlane 3 główne i jedną w polu "zobacz też" a resztę na podstronach, jak zrobić aby wszystkie wiadomości były wyświetlane w taki sam sposób jak na www.joomla.pl na stronie głównej?? Czyli 3 najnowsze newsy (to mam) a pożniej dłuuuuuuuga lista "zobacz też"???

stone
26-01-2006, 12:57
Witam. Staraj sie zadawac po jednym pytaniu na temat aby nie powstawał bałagan:)

Moge odpiwedzieć Ci tylko na druga czesć wejdz w menu->mainmenu->front page i tam masz opcje strony glownej

Sebuss
26-01-2006, 13:29
No tak, znalazłem, wystarczyło troszkę pomyśleć, no tak ale to lenistwo:)

raffaelle
27-01-2006, 10:05
Proszę również o pomoc mam ten sam problem goście na stronie nie mogą pobierać plików

livio
29-01-2006, 18:53
goście na stronie nie mogą pobierać plików
Problem poprosić ich o rejestrację?

Sebuss
29-01-2006, 22:56
Problem poprosić ich o rejestrację?

No tak nie problem, ale po co komus sie rejestrowac, jak on chce np pobrać sobie tylko ze strony "wymagania edukacyjne" :)

livio
29-01-2006, 23:43
No to zadam inne pytanko: może warto przetestować inny komponent plikowni (DOCMan)?
Pobrać go możesz z tego serwisu.

raffaelle
30-01-2006, 09:35
Ja zainstalowałem wcześniejszą wersje remository i już jest ok wersja 22 nie nadaje się do użytu skoro wcześniejsze dają takią możliwośc a nowsze nie to coś jest nie tak z wersją 22