PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie czwartego języka treści nie powiodło się



rebston87
15-12-2012, 03:03
Witajcie,tworzę stronkę biura tłumaczeń i mam dziwny problem,otóż udało mi się dodać 2 języki, a więc mam angielski, polski, niemiecki, nie mogę czeskiego a zrobiłem wszystko jak należy a więc:
1) pobrałem paczke językową
2) zainstalowałem ją
3) utworzyłem nowy język i przypisałem mu wszystkie odpowiednie atrybuty
4) utworzyłem nowe menu, dodałem do niego odpowiednie artykuły, ustanowiłem startową pozycję
5) utworzyłem nowy moduł

Czeska ikonka pojawia mi się jedynie przy wyborze menu w panelu administratora, bowiem, gdy odpalam witrynę mam do wyboru jedynie ikonkę polską, niemiecką i angielską.
Chciałem być sprytny lecz po wpisaniu /cz zamiast np. /pl na koncu adresu pojawia mi się czerwony error 404 "
404 - Artykułu nie znaleziono".
Co może być więc przyczyną, skoro pozostałe języki instalowałem w ten sam sposob?
Pracuję na Joomli 2.5.7 i xampp'ie.

Gall Anonim
15-12-2012, 14:58
Niewłaściwe przypisanie artykułu,
Niewłaściwe stworznia języka treść (usun i stwórz na spokojnie ponowenie) - szukałbym tutaj ponieważ barakuje wywoływania języka treści cz - mniemam że stworzyłeś startową strnę domyślną dla cz.
Pzdr

rebston87
15-12-2012, 18:25
Problem rozwiązany. Wszystko przez to, że znacznik języka jaki użyłem to cz-CZ, a pakiet posiada cs-CZ :). A więc zwracajcie ludzie na to uwagę, bo nie zawsze zgodne jest to z intuicją, trzeba patrzec jaki znacznik ma zainstalowany pakiet. Do zamkniecia:)