PDA

Zobacz pełną wersję : Promujecie stronę na FB kupując polubienia- to przeczytajcie



grzesiek_w
17-12-2012, 20:47
Właściwie nie o samym FB ale o kupowaniu polubień
prowadzę kilka serwisów opartych na joomli wszystkie mają fanpejdże na FB

jakiś czas temu tworząc nowy serwis typu kwejkowego - pomyślałem że spróbuje kupić fanów
nie na allegro -ale tam też jest firma którą wybrałem
niektóre konta fałszywe inne bardzo wartościowe
przez przypadek postanowiłem sprawdzić jednego z użytkowników forum który najeżdżał na adminów tej firmy niezadowolony z jakości usług
i bardzo się zdziwiłem bo okazało się że wielu jego znajomych klika namiętnie, ich znajomi też klikają, a ich znajomi...
wiele kont łączy się w jakiś sposób, często 10% procent jest wspólnych i mała lub zerowa aktywność
konta do 100 znajomych, najczęściej koło 50

i tak się tylko zastanawiam czy założyła te konta firma z której usług korzystam, jakiś fan klikania poprosił znajomych czy jeszcze coś innego :)

Nazwy firmy nie będę podawał, bo może nie są winni
zanim zdecydowałem się kupić fanów, przeczytałem wiele tekstów na ten temat więc wiedziałem w co się pakuję, chociaż mam wrażenie że piszący je nie mieli pojęcia jak to się kręci

Informację podaję jako ciekawostkę,
Nie jestem też zawiedziony jakością usługi bo wiele kont które pozyskałem jest ok
Na pewno jednak nie zdecyduję się na pozyskiwanie fanów w ten sposób do serwisów które budowałem latami :)