PDA

Zobacz pełną wersję : Maxi menu Ck - jak go przystosować do własnego szablonu?



alberrt
18-12-2012, 13:49
Zapewne wiele osób korzysta z tego modułu menu - jak więc przystosować te moduł do własnego szablonu? Nie chodzi mi tutaj o miejsce wyświetlania, czy kolorystykę. Jeśli użyję go do np. szablonu beez5, wszystko działa ładnie, jeśli natomiast ustawię jako domyslny swój szablon, menu wyświetla się jako pionowe w postaci listy wypunktowanej (ustawione jest jako horizontal) i nie pokazuje podmenu (ustawione aby pokazywał). Inne moduły z menu działają prawidłowo, jednak najbardziej zależy mi na tym wspomnianym w tytule. Czy jest tu jakieś ograniczenie? W ustawieniach znalazłem listę z wyborem kompatybilnych z tym menu szablonów. Dorzuciłem tam swój szablon, jednak nadal jest to bez efektu. Jeszcze raz podkreślę - te same ustawienia modułu na innym szablonie dają cudowny efekt, na moim nie. Czy to oznacza, że problem leży w szablonie lub pliku css?

tomaszek83
18-12-2012, 13:52
problem zapewne leży w css szablonu. Bez adresu strony z problemem raczej ciężko będzie pomóc. Wdrożyłem MaxiMenuCK na wielu stronach, za każdym razem stosując indywidualnie pisany szablon i nigdy nie miałem z nim problemu.

alberrt
22-12-2012, 20:18
Nie wklejałem adresu strony, bo jest ona tylko na localhoście. W każdym razie zrobiłem drugi szablon, bo tamten przestał mi się podobać i już wszystko działa.