PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny problem z Panelem Administracyjnym i nie tylko...



aboxte
18-12-2012, 21:39
witam, mam problem, otóż strona jeszcze dzisiaj działała poprawnie. Bawiłem się komponentem Ari Quiz Lite i gdy już wszystko skonfigurowałem wyszedłem ze strony i wróciłem za pól godziny. I po wejściu w Panel Administracyjny nic się nie wyświetla po prostu białe tło... a na stronie głównej zepsuła mi się tabela w jednym z modułów i nie widać obrazka odpowiadającego edycji artykułów... wie ktoś co to może być? To moje wina czy serwera (klatka.pl)

Edit:
Teraz zauważyłem że nie działa też animacja flash do zdjęć w module ogólnie z modułami się coś stało;/

tomaszek83
18-12-2012, 21:53
Czytałeś regulamin tego forum zanim założyłeś ten wątek?

Bawiłeś się tzn?, Adres strony z problemem?, Jakieś komunikaty błędu występują?

aboxte
18-12-2012, 21:56
Bawiłem się znaczy po prostu tworzyłem quiz - stworzyłem quiz dodałem go do artykułu. Żadnym komunikatów błędu nie ma ale w FTP pojawił mi się plik error_log a tego chyba wcześniej nie było. To (http://nieszkowicewlk.type.pl/administrator/) adres do PA nie mogę otworzyć strony bo nie mogę tam wejść mam cała pustą strone jak wchodzę.

PS: Mam kopie plików FTP całej strony z wczoraj gdzie wszystko było ok mogę usunąć to co jest teraz i wgrać tamto ale czy to pomoże ?

tomaszek83
18-12-2012, 22:03
Nie wygląd mi to na błąd serwera. Strona logowania Ci się wyświetla (zerknij w jej źródło). Tyle że jest po prostu pusta.

aboxte
18-12-2012, 22:17
Więc może spróbuje wgrać kopię FTP do katalog_główny/test i jak wpisze adres nieszkowicewlk.type.pl/test to powinno zadziałać z tej kopii tak?

- - - Updated - - -

:lol: Temat do usunięcia nie wiem jak, ale zniknął mi folder media w głównym katalogu teraz jest ok. Thx za pomoc.

tomaszek83
18-12-2012, 22:20
niekoniecznie. A baza danych?

aboxte
18-12-2012, 22:22
Myślę, że ja przez przypadek musiałem usunąć ten folder bo teraz jest wszystko ok.

tomaszek83
18-12-2012, 22:27
Reasumując problem problemem nie był :) a jedynie folder "gdzieś" zniknął. Na przyszłość ostrożniej z eksperymentami na żywej witrynie.